Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki csatlakozna?

Valaki csatlakozna?

Figyelt kérdés
2 hétig szeretném csinálni a káposztaleveses diétát és szombaton kezdeném :)

2014. ápr. 11. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
En már próbáltam, nem lehet bírni 3 napnál tovább! Te h bírod? 20 kilot szeretnek leadni, gyorsan! Te mennyit?
2014. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most napi 1-2 virsli , es egy paradicsom - előző voltam
2014. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 10 kilót
2014. ápr. 17. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálod a káposzta leves diétát? Eredmény?
2014. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Mert sportolok es a masodik napon mar nem birtam az edzest, de az elso naprol a masodikra majdnem 1 es fel kg ment le rolam
2014. ápr. 18. 07:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ugy szep eredmeny, de igen ha keveset eszem en sem bírom a mozgást ! :( ezért rossz ez igy ! De sok sikert a fpgyashoz!
2014. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én 1,5 év alatt 40 kg-t adtam le. Amit ti írtok, hogy 20 kg-t gyorsan az lehetetlen. Még szeretnék 10 kg-t fogyni. Ha valakit érdekel, hogy miket ettem/eszek nyugodtan írjon rám priviben.
2014. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elég régi kérdés de azért leírnám a tapasztalataimat a káposztalevessel kapcsolatban. Kb 2 hónapja csináltam 1 hétig. Szerintem bírható (előtte kétszer már nekiestem, de kellő elhatározás nélkül tényleg nem lehet bírni) 1hét alatt úgy, hogy mellette napi 20 percet sportoltam( tudom, hogy nem sok de ilyen minimális kalória bevitel mellett nem mertem többet) 5 kilót fogytam. Azóta sajnos kicsit elengedtem magam, de így is összesen 1.5 kiló jött vissza. Most fogom újra megcsinálni, újabb 5 kg van tervbe véve és szerintem menni is fog. Az első 2-3 nap nehéz de utána már tök jól éreztem magam. Még 10 kg-t szeretnék leadni. Annyi negatív vélemény van erről a diétáról, egészségtelen, nem lehet bírni, meghalsz stb. hogy úgy éreztem írnom kell egy pozitívot is. Ha megvan az elhatározás akkor szerintem megéri megcsinálni. :)
2014. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!