Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyni vagy hízni...

Szerintetek fogyni vagy hízni nehezebb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 12:10
 1/3 anonim válasza:
hizni. nekem legalábbis. utálom az ételt, nem is csúszik le a trokomon, kiskoromban is étvágygerjesztőket adtak de akkorsem voltam éhes.
2014. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak könnyen és nehezen hízó emberek.

Akik nehezen híznak mert gyors az anyagcseréjük, vagy nagyon sokat mozognak azoknak értelemszerűen nehezebb a hízás, de az izmosodás is.

Ez genetika. Én könnyen hízó típus vagyok, sajnos durván elhíztam, de jó kiadós mozgással könnyebben is fogyok, rengeteget ledobtam már magamról igaz most picit beállt a súlyom 2 hete csak fél kilót ha fogytam összességben ami miatt picit kivagyok, de ebbe az is benne van hogy izmosodtam mert olyan jellegű munkáim voltak. Illetve volt 1 családi összejövetel ahol picit többet ettem mint amennyit kellett volna ráadásul cukros ételekből javarészt süteményekből, ezért is állt meg a fogyás, de a lényeg hogy nem híztam.


De van egy haverom aki hiába eszik össze mindent egyszerűen nem képes hízni 2-3 kilónál többet, pedig nem is fizikai munkát végez.


Ez genetika függő, valaki hízni tud nagyon könnyen valaki nem. Valakinél mindkettő megy, könnyen hízik, de könnyen is fogy le.

Én eddig nehezen fogytam le, de találtam egy jó módszert ami mozgással kapcsolatos amivel csak úgy pattannak le a kilók, és nem hajtom túl sem magam.

2014. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akinek többlete van, annak fogyni, aki meg túl sovány, annak hízni.
2014. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!