Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 fölött már nehezebb fogyni?

30 fölött már nehezebb fogyni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2011. jan. 12. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Te is már az elsőnek bedőlsz :-)

Tévhit ez a koros dolog

Kutatások bebizonyították:nem a kor miatt hízunk illetve fogyunk nehezebben,hanem a csökkentet testmozgás miatt. És ez nem kamu duma amit én most mondok,mert ha nektek lenne igazatok akkor azt jelentené,hogy minden második ídős ember legalább kövér.Ez pedig nincs így.

A kulcs a mozgás. A régi ídőkben nem tudom már kik,de valakik alkottak egy szobrot.Nagyon régi ídőkről beszélek.

Viszont a szobor alatt ez állt: "ha nem mozogsz kövér leszel"


Bizony az összes igazság ebbe van. Az se igaz,hogy a diéta 80%-a a sikernek,nem ez nincs így! Nagyon jó példa Michael Phelps,aki naponta 12 EZER kalóriát eszik és mégsem kövér,mégcsak közepes sem,hanem IZMOS !

Szóval emberek:temessük már el a tévhiteket!

Mozgás,mozgás és mozgás.Ez mindennek a titka !

2011. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Michael Phelps úszó egyébként
2011. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne mondjátok,hogy persze a genetikájával van szerencséje
2011. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítólag korral lassul az anyagcsere, de ez még nem ok arra, hogy hízni kezdjük, illetve ne tudjunk fogyni. Én is majdnem 30 vagyok, de soha sem hagytam 2 kiló feleslegnél többet az ideális súlyomnál.
2011. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 35 évesen fogytam 15kg, 20 évesen nem voltam ilyen vékony sohasem.Szóval nem kor függő,inkább akarat és kitartás kérdése.
2011. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!