Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony test, hájas comb: Mit...

Vékony test, hájas comb: Mit tegyek, hogy lefogyjon a combom?

Figyelt kérdés

25/L, 173/54 kg, eddig sem voltam sehol kövér, fogyóztam két hónapig, most egyenesen kb csontos mindenem, de a combjaim hájasak és vastagok. A fogyóm ebből állt: napi 8-1200 kcal, csak egészséges kaja (zöldség, gyümi, zsírszegény fehérje és kevés teljes kiőrlésű szénhidrát) és heti 4-5 alkalom 1 órás kardióedzés, napi 2,5-3 l víz. Le is fogytam úgy 3 kg-ot (ez is kevés sztem, nem tudom, mit rontok el), de a combon 1 cm-t nem változott.

Amikor helyi edzést is (guggolás, kitörés, stb.) próbáltam, még vastagabb lett.

Most 58 cm a derekam és 55 egy combom!! Borzalmasan nézek ki. Kérlek, segítsen, aki tud, komoly válaszokat szeretnék.

Ja lézeres zsírbontást és kavitációs-ultrahangos zsírbontást is próbáltam már, 10-12 alkalom egyenként, körbe az egész combonom, máshol nem is, totál pénzkidobás volt, mert szintén semmit nem változtatott a combomon, máshonnan fogytam a szénhidrátszegény életmód és a sok mozgás miatt.



2014. ápr. 6. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Futás. Napi 20 km és lesz eredmény. De futni úgy kell hogy szakadjon az izzadság mindenütt.
2014. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem hájas többnyire a combod, hanem izmos.


De ha hájas lenne is, akkor sincs helyi fogyás. A genetika határozza meg, hogy a fogyókúrával, mozgással elért energiadeficit mely testrészeken, milyen súllyal eredményez tartalékcsökkenést. Gondolj bele, ha létezne helyi zsírégetés, akkor egylábas guggolásokkal el tudnád érni, hogy csak az egyik combod fogyjon le... Ilyen nyilván nem létezik.


Elég valószínű, hogy ilyen a testalkatod, vagy tényleg megizmosodott a combod a sok mozgástól, miközben a tested többi része nem, s onnan a zsír is csökkent - ily módon előidézve a vélt aránytalanságot.

2014. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

173 centihez 55-ös comb? Basszus! Én 158 centihez se sírok az 54 centis combom miatt! Ellenkezőleg: büszke vagyok rá, hogy nem pipaszárlábakon állok, hanem formás, izmos a lábam.


Beteg vagy te lány!


Egyébként meg heti 4-5 kardió helyett 4-5 ERŐSÍTŐ EDZÉST kellene követned! Attól alakulnál!

2014. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van.

167 cm vagyok, és 50 kiló, felül borzasztó vékony - kinn vannak a bordáim, meg minden.

Alul viszont... Pedig napi 1,5 órát úszom, és pl. a derekam vékonyodott is rengeteget, de a fenekem/combom csak izmosodott.

Sokan irigylik, nekem meg az agyam szétmegy tőle... Vékony, nem pedig izmos lábakat akartam. Most olyan izmos (kemény) a combom, hogy ha oldalt állok, látszik, hogy elől kidudorodik. Azt mondják, a fitness-eseknek szokott ilyen lenni. Hát tök jó, de én nem ezt akartam!!!

Nem tudom, mit lehet tenni. :(

2014. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát, én nem tudom, hogy izom-e, vagy sem - biztos van rajta az is, mert nekem is dudorodik elől bőven, ha ráállok, de akkor sem szép. Kedves utolsó hozzászóló, mintha magamat hallanám, a mellkasomom végig zongorázni lehet a csontokon... De ha felveszek egy most divatos cuccot: tapadós farmer+bő felső, tiszta ducinak nézek ki.

Amúgy tudom, hogy helyi fogyás nincsen, de az erősítéstől tényleg csak vastagodik.

Persze tényleg büszkének kéne rá lennem amúgy, mert mindenki úgy szép, ahogy van, de nekem ez nem megy.

2014. ápr. 7. 22:05
 6/6 anonim válasza:
Kíváncsi lettem, hogy tényleg olyan szörnyű mint ahogy azt te leírod, képet?:)
2014. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!