Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 172 cm...

Szeretnék lefogyni 172 cm vagyok 99kg és nem vagyok megelégedve magammal. Mi lenne a legjobb fogyókúra?

Figyelt kérdés

kb 10-15 kg szeretnék leadni de széppen fogozatosan!szeretnék én is csinosan öltözködni!lécci segitsetek!


ui: kétségbeeset lány


2009. dec. 13. 21:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én csináltam a 90 napos diétát, és nagyon bevált, amíg csináltam, utána jött a jojóefektus, és visszahíztam. Most azt csinálom, mint a cukorbetegek, napontat 6-szor étkezés, de csak keveset. Ami annyit jelent, hogy reggeli 7.30 mondjuk 1 szendvics, tízórai 10-kor egy alma, vagy vmi gyümölcs, ebéd húsit lehet enni, persze a zsíradékra oda kell figyelni, és nagyon pici köret, mondjuk 1-2 db krumli, 5 dkg rizs-szóval abból keveset, salátát, nem olyan nagy energiatartalmú zöldséget lehet enni, és jól fogsz lakni. Délután 15.30-kor egy natúr joghurt, fél zsemle. 18-kor egy szendvics, és 21-kor lehet még egy keveset enni, vagy gyümölcs. Egy a lényeg, többször kevesebbet, és hosszabb távon meg lesz a gyümölcse.
2009. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia! :)

Én 17 éves vagyok, 162 cm és 57 kg :)

Én szobabiciklizéssel fogytam 1 hónap alatt 1,5 kg-t, nemvolt nagyon megerőltető, kicsit visszafogottabb étrend meg napi 45 perc biciklizés :). Most szeretném kipróbálni Béres Alexandra tornáit! :)

Szerintem mozogj sokat, azzal biztos sokat érsz! :)

A többiek is nagyon jó tippeket adtak! :)

Sok szerencsét előre is :)

2010. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!