Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 172 cm...

Szeretnék lefogyni 172 cm vagyok 99kg és nem vagyok megelégedve magammal. Mi lenne a legjobb fogyókúra?

Figyelt kérdés

kb 10-15 kg szeretnék leadni de széppen fogozatosan!szeretnék én is csinosan öltözködni!lécci segitsetek!


ui: kétségbeeset lány


2009. dec. 13. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Minden reggel futsz 30-40percet + megfelelő étrendkiegészítők. Én erre voksolok.
2009. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

99 kilósan hogy fusson 30-40percet? O.o

Na a lényeg, hogy csökkentsd a kaja beviteled. Ne vond meg magadtól a "mumusokat" (kenyér, édesség, rizs"), edd nyugodtan, de MÉRTÉKKEL. Tehát max 1 szelet kenyér, 1 kocka csoki. És néha helyettesíts egy étkezést joghurttal. Próbáld meg a pilatest, az kezdésnek jó lesz Neked, és ha sikerült egy picinek lemennie, akkor térj át valami megerőltetőbbre pl: Rubint Réka.

Tapasztalatból írtam...176/92kg voltam, ezzel a módszerrel lefogytam. Most 58kg vagyok.

2009. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ja és én még suliba is járok szóval ha tud valaki olyan fogyókúrát mondani ami ez mellet is megoldható azt megköszönöm!
2009. dec. 13. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Futás, mértéktartás! Ez megy a suli mellett is!
2009. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha nincs túl messze a suli, és hajlandó vagy korán felkelni akkor séta, vagy bringa.

kevesebb kaja. a kenyeret nyugodtan el lehet felejteni, sztem anélkül is megél az ember.

2009. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nem legjobb fogyókúra de nekem ez ment csak! 118kiló voltam 20éves fiú. Annyit csináltam hogy kenyeret teljesen kihagytam az étkezésből és csak a szénhidrátra figyeltem. Reggelente egy 450g joghurt ebédnél figyelni az összetevőket vacsorára mondjuk egy kis joghurt vagy semmi. Futni nem tudtam volna mert probléma van a lábammal,sétálni sétálok mert csak a suliig míg beérek az 2x20 perc.Augusztus 20 után kezdtem és november közepén már elértem a 100 kilót. Tovább már nem tudok menni,most azon vagyok hogy a karomat valahogy vissza szerezzem mert az összeesett :(
2009. dec. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek a 00.51-es hozzászólóval. A 23.09 és 23.12-es hozzászóló csak önmagát jellemzi a véleményével. Aki idejön, az SEGÍTSÉGÉRT jön ide, nem pedig azért, hogy beszóljanak neki. Akin van súlyfelesleg, az attól még EMBER!!! Remélem a kedves kérdezőnek nem okozott túl nagy traumát. Az a baj, hogy nem is tudod, hogy ezzel milyen érzelmi sokkot tudsz okozni a másiknak. Bezzeg, ha neked szólnának be....


Kérdezőnek:

Szerintem nagyon szép magas vagy, és az igaz, hogy van rajtad némi felesleg, de ne kapkodd el a fogyást. Saját tapasztalatból mondom, hogy a kevesebb néha több. Ráadásul még suliba jársz, tehát fejlődő szervezet vagy. Én pár kg súlyfelesleggel kezdtem, és a sok fogyókúra kapcsán csak egyre kövérebb lettem, míg életmódot nem váltottam. Kevesebb szénhidrát, az is inkább teljes kiőrlésű lisztekből, magok (dió, mogyoró, mandula), sok-sok gyümölcs, zöldség. Én édességfüggő is voltam, szóval gondolhatod, hogy nem volt könnyű, de csak az elején nehéz, utána ahogy emeled az egészséges ételek arányát az étkezésedben, egyre kevésbé fogod kívánni az egészségtelen, cukros, fehérlisztes cuccokat, amik csak a cukorszintedet lökik meg ezerrel, és sokkal fáradtabb leszel tőlük. Ha az első hetet kibírod, akkor már sínen leszel. Most elég nehéz helyzetben vagy, mert jönnek az ünnepek, szaloncuki, sütikék...hááát...

Ha adhatok egy tippet, tényleg ne akarj egyik napról a másikra drasztikus változásokat magad körül, mert abba hamar belefáradhatsz. Pici, apró változtatásokkal kezdd, aztán ha már az megy, jöhet a többi. Kezdj el sétálni, a futást én sem ajánlom, mert nekem attól mentek tönkre a térdizületeim, hogy nagy súllyal futottam. Norbi ducitréningje is jó lehet kezdésnek. A lényeg ebben is az, hogy örömmel csináld, és ha már elkezdted, meglátod a végén már hiányozni fog, ha nem csinálhatod!


REmélem segíthettem valamennyit neked. Én tiszta szívemből kívánom, hogy sikerrel járj, és olyan alakod legyen, amilyet kívánsz magadnak! A sok beszólogatósnak meg meg se halld a szövegét, az olyan pasik miatt van ennyi anorexiás és bulímiás lány, akik olyan hülyeségeket írnak, hogy 60 kg-osan már nem szép egy lány. A kisugárzás a fontos, és hogy te jól érezd magad a bőrödben, és ami a fő, hogy egészséges legyél!


Boldog Ünnepeket neked!

2009. dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
58%

nagyon bírmo az ilyen beszőlásokat: h "már a 60 kilósak se olyan szépek/csinosak,

képzeld el több "teltebb" lány sokkal csinosabb mint a gebék..

2009. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fogadj meg egyetlen jó tanácsot,egy volt "nagyzabálótól".Ne kezd el az ünnepek előtt a fogyidat.Ha most kezdenéd az ünnepi menüt csak lelkiismeretfurdalással tudnád megenni,és az nem jó.Nem is szólva a sok sütiről,szaloncukorról.Várj az egésszel,Új évig.Sok sikert!

Sorstársad.

2009. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia,

ami nekem bejött...

reggeli:

1 szelet pirítós, kevés light lekvár, édesítős tea

VAGY 1 gyümölcsjoghurt, 1 db valami édesebb gyümölccsel (őszibarack, eper, körte...)

ebéd:

1 grillezett csirkemell, salátával (zöld sali, paradicsom, paprika) vagy vízben főtt zöldséggel (max. vegetával ízesítve)

VAGY egy vizes tonhalkonzerv, szintén zöldsalival, koktélparadicsom, kevés kukorica vagy zöldborsókonzervvel keverve

ezt mindkettőt lehet dobozban is magaddal vinni a suliba

vacsi: egy gyümölcsjoghurt, egy narancs vagy 2 mandarin, vagy 1 alma...

emellett édesítős tea, light kóla, light üdítők (igazi light, cukor és kalória nélkül!) - jók az ízesített nulla kalóriás vizek is...

mindig legyen nálad a kezed ügyében egy fél literes palack innivaló - próbáld ki a mindenféle különleges teákat, max. édesítővel...

nekem ezzel a módszerrel 4 hónap alatt sikerült 20 kg-ot fogyni...

ja és tényleg ne karácsony előtt kezdd el :)

2009. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!