Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Citromos víz. Mennyi vízhez...

Citromos víz. Mennyi vízhez mennyi frissen facsart citromlé? Pl.1 liter vízhez 2 citrom vagy hogy?

Figyelt kérdés
negativ komiktól plz kíméljetek
2014. febr. 18. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ízlés szerint.
2014. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha edzés közben vagy csak úgy egy 1,5l-es ásványvízbe egy egész citromot facsarni. Édesítőt, vagy mást nem teszek bele, így ennél több citrommal szerintem már túl savanyú lenne. A citrom egészséges, de senki se áltassa magát, hogy ettől fog fogyni, csak ettől nem fog, én se e céllal iszom. :)
2014. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig teszek a vizembe egy kis citromlevet, és azt iszom egész nap. De leginkább az íze miatt. Ízlés szerint tegyél hozzá citromot, mindegy mennyit. Csak ettől úgysem fogsz lefogyni. Tényleg segít benne, ha hosszú időn keresztül iszod rendszeresen, ezt tapasztaltam, de azért nem olyan drasztikus és önmagában nem elég. Ha diétázol és mellette sportolsz, legfeljebb kicsit felgyorsítja a folyamatot, de ehhez rendszeresen kell fogyasztanod hónapokon keresztül, nem az van, hogy megiszol egy üveg citromos vizet és másnap 2 kilóval könnyebben ébredsz. Ez egy hosszú folyamat.
2014. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a citromos víz nem fogyaszt,
2014. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2 decis pohárba is belenyomok 1 citromot,de nem azért,h fogyjak tőle,hanem,m nagyon szeretem. Szal annyiba tedd amennyibe jól esik.
2014. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jól esik, én max. fél literbe szoktam egy egész citromot belenyomni, mert savanyúan szeretem, de lehet 1 literbe is, vagy 1 pohárba is, ahogy érzed. :)
2014. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!