Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bíroooommm már teljesen...

Nem bíroooommm már teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés
Elegem van, én is szeretnék normális ember lenne mint a többiek, most már tényleg eldöntöttem holnaptól új életet kezdek. 165cm, 65kg vagyok, bulimiás, régen anorexiás, de a mai nap volt az utolsó ilyen bezabálós nap, holnaptól új életet kezdek, támogatnál pár jó szóval?
2014. jan. 16. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

164 cm vagyok 63 kg. Zabálós.

Teljesen megértelek. Hogy tervezed? Mert én hiába kezdek bele 1-2 nap és újra zabálok.

2014. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elhatároztam végleg magam. Kitartó leszek, nem fog legyőzni ez a rohadt betegség. 2 éve majdnem belehaltam, úgy élesztettek újra, még egyszer nem fog legyőzni.
2014. jan. 16. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
De most fogyni akarsz vagy hízni?
2014. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fogyni
2014. jan. 16. 22:52
 5/11 VWXYZZS ***** válasza:
Mit eszel ma?
2014. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezdd el Ma!! Ne holnap. A holnapból mindig holnapután lesz. Sportolj, az feltölt energiával és csak annyi ételt hogy kívánni amennyi szükséges. Diétázz, élj egészségesen, még előtted az élet (gondolom fiatal vagy)
2014. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ma kezdtem el.

Ma ettem:

reggel-3 pici almát, 4 mandarint, 1 narancsot, 1joghurtot

ebédre ettem egy tál sárgaborsó főzeléket+ sok pörköltet (nem volt zsíros a hús)

ma még fehérje shaket tervezek és kész:)

este meg torna gőzerővel

2014. jan. 17. 12:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet az azonnal kezdés. Viszont talán ennél is fontosabb, hogy keress egy rendszert, mert az össze-vissza módszerek nem fognak működni és akkor elmegy a motiváció.

Érdemes kitűzni egy határidőt, és addig ki is tartani (de utána sem kell visszatérni a rossz életmódra). Hasznos, ha vagy találsz társat magad mellé, vagy egy olyan valakit aki kedvel Téged, rendszeres kapcsolatban vagy vele, és komolyan veszed, ha "beolt" (így kisebb az feladás veszélye)

2014. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VWXYZZS ***** válasza:

Na látod ez úgy szar ahogy van.


Először is egy diéta ott kezdődik, hogy összeírod legalább 2-3 napra előre az étrended. Szépen elmész a boltba és ehhez mindent megvásárolsz.


Az étrend:

- Napi 5x étkezz minimum. Legjobb ha 3 óránként 6x (07:00, 10:00, 13:00 stb., igen este 22:00-kor is egyél nem lesz tőle semmi bajod)

- Napi étrend tartalmazzon: testsúlyod kg x 1,5 szénhidrát, azaz 65 x 1,5 g szénhidrátot. Testszúlyod kg x 2 g fehérjét. Kevés telített zsírt (az olaj is zsír). Sok, lehetőleg nyers zöldséget (nem krumplit).

- Igyál meg naponta minimum 3 liter tiszta vizet. Ne valami édesített szart vagy light kólát.

- Az utolsó két kajában szóval este 4-5-6 után már ne egyél szénhidrátot.


Kb. ennyi a titok. Ha ezeket betartod a vércukor szinted nem fog ide-oda ugrándozni. Nem fogod azt érezni minden percben, hogy kirabolnád a hűtőt.


Szóval kezdd el most! Az ételek tápanyag értékét megnézheted a kaloriabazis.hu

2014. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és arra is vigyázz, hogy eddig megvolt a 2 véglet, tudj megállni mondjuk 55 kilónál!!
2014. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!