Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak le? Bőven lent!

Pekkerke kérdése:

Hogyan fogyak le? Bőven lent!

Figyelt kérdés
12 éves leszek és 163-162 cm vagyok és 68kg! Hogyan tudnék lefogyni? Mert egy fekvőtámaszt sem tudok csinálni, gyenge is vagyok meg kövér is. Hogyan lehetnék "normális" viszonylag kevés idő allat? Mert már nem bírom!

2014. jan. 5. 21:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok!
2014. jan. 5. 21:27
 2/2 anonim válasza:

Norbis tornákat ajánlok neked, nem a legnehezebbeket, pl. a duci tréninget, nem hosszú és nem megerőltető, ha minden nap csinálod, akkor biztos fogsz gy kicsit fogyni és erősödni is. Nem akarlak elkeseríteni, de a fogyáshoz türelem kell, nem fog menni egyik napról a másikra.

Egy kicsit figyelj oda az étkezésre, ennyi idősen nehogy neki állj koplalni, hanem üdítő helyett igyál ásványvizet, este 6 után ne egyél és ha nagyon megkívánod a csokit akkor délelőtt egyél vagy délután egy-két kockát.

2014. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!