Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki próbálta már a Neera kúrát?

Ki próbálta már a Neera kúrát?

Figyelt kérdés
Szeretnék életmódváltás és diéta előtt méregteleníteni, és azt olvastam, hogy ez nagyon jó erre. Megéri elkezdeni? és ha igen, meddig? Ha 4 naposat csinálok az elég? Hol tudok venni Neera szirupot? előre is köszi!
2013. nov. 13. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Leírnád előbb, hogy mit szeretnél méregteleníteni? Mire gondolsz pontosan?
2013. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából annyi hogy meg szeretném tisztítani a szervezetem, mert azt hallottam hogy a kúra után fittebbek leszünk, szebb lesz a hajunk, körmünk stb, és még fogyunk is vele..:)
2013. nov. 13. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:

de mitől tisztítod meg, vagy mit csinál, hogy működik.. azt nem tudom mit hallottál, de a méregtelenítést a májunk végzi, szerintem ha csak valahol hallottál valamit, főleg ha felkapott témákkal kapcsolatban amikről ma divatos beszélni, cikkezni akkor gondold meg előbb alaposan, hogy mennyire veszed komolyan.


Mert nagyon sok mindent hallani, de kevés újdonságnak van igazi értéke.


Ezért kérdeztél itt utána..


A valóságban viszont úgy tűnik az segíti leginkább a méregtelenítő szervrendszered működését, ha megkíméled a gluténfogyasztástól, tejfehérje fogyasztástól, minél kevesebb vegyi anyagot, gyógyszert eszel (tehát eleve nem mérgezed) illetve használnak gyógynövényeket különböző szervek működésének élénkítésére. Idáig terjed az, amit a témáról találhatsz (persze ezekről bőséggel lehet olvasni).


De a különböző méregtelenítő kúrákról, fogyókúrákról ezen túl inkább spongya irodalmat találsz. Persze megnézhetném mi ez a neere kúra, hogy konkrétan tudjak beszélni róla, de nem leszólni akarok semmit igazából..

2013. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

.. de nem, nem tartozik a valóban gyógynövényként használt növények közé a szirup.


A sokat hangoztatott mellébeszéléseket ismétli ez a termék, kúra is, nagyon elcsépelt marketing dumákat is, persze jól hangzik.

Semmi alapja nincsen, ez megélhetési termékforgalmazás, ilyen ajánlást lehetne csinálni a pékeknek is, a kenyérről.. vagy a sörről, bármiről lehetne ilyen méregtelenítő hatást meg fogyást segítő hatást írni, egyszerűen nem igaz, de a marketing sosem az igazságról szólt.

2013. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

neera szirup= juhar+pálmaszirup

+ chilli paprika+ citrom + víz, és ezt kell inni addot időig( van aki 7napig, van aki 10 vagy 4 napig csinálja)

2013. nov. 13. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Írtam, divat trend.


Amíg az emberek kenyéren, joghurton, müzliken élnek az egész téma értelmetlen. Ha meg tisztán táplálkozol (zöldségek, husi .. ) akkor egyszerűen nem lesz tőle jobb, de legalább az étrendedből eleve egészséges testsúly és egészség következik :)

2013. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!