Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek valakit, aki gyerekek...

Ismertek valakit, aki gyerekeknek (15-16) megbízható és minőségi étrendet ír? (alul több)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, jövő júniusban leszek 16 éves és enyhén túlsúlyos. Olyan dietetikust keresek, aki változatos és egészséges étrendet tudna írni, ami diétás is. Szolnok környékén lenne a legjobb.
2013. okt. 23. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik dolog meg, hogy Fegyencedzésről is olvastam, mint alternatív edzéstervről. Nem igazán értek az edzésterv íráshoz, ebben is tudna nekem valaki segíteni?
2013. okt. 23. 18:07
 2/5 anonim válasza:
nem kell ehhez dietetikus. a neten fent van rengeteg étrend :)
2013. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi a gyors választ. :D

Másodszor, azt értem, hogy fent van egy csomó étrend neten, csak nem tudom, hogy mi alapján kell eldönteni, hogy az jó-e nekem vagy sem. Lehet túl óvatos vagyok vagy ennyire nem számít, de azért jó lenne tudni.

2013. okt. 23. 18:21
 4/5 anonim válasza:

keress rá, hogy low carb diet


kevés szénhidrát, sok fehérje és moderált menniségű zsír kell :D

2013. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

tojás(szalonnás ránottát ne)

saláta (max egy pici sóval és olivaolajjal)

tonhal (jó más is de a lényeg, hogy ne olajos konzerv legyen)

rakott karfiol

grillezett csirkemell (lényeges, hogy grillezve legyen mert így kisül belőle a zsír)

napi 2,5-3l víz és sok gyümölcs (pl:nassolás helyett) felgyorsítja az anyagcserét (akár 50%-kal is gyorsíthatja)

Stb......


nagyon sok diétás és kalóriaszegény ételrecept van az interneten aminél még azt is írja, hogy adagonként mennyi kalória van benne)


Ezek mellett sokat edzél: fekvőtámasz, felülés, futás, foci, kosár... bármilyen sport


1 éve én is ebben a cipőbne jártam azóta 12kg-t fogytam és emellett sokat izmosodtam

16F

2013. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!