Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki azért...

Van itt olyan aki azért kezdett el fogyókúrázni, hogy egy pasi vagy csaj felfigyeljen rá?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor meséljen már, hogy mennyit fogyott hogyan és mi lett azzal aki miatt elkezdte! :)
2013. okt. 12. 19:57
 1/3 anonim válasza:

Én nem pont emiatt kezdtem el, de a pasi, aki nagyon bejött nekem kicikizett, hogy kövér vagyok és rásegített a diétámra. De amikor már kigúnyolt kiábrándultam belőle teljesen. Szóval nem érte fogytam le.

Aztán lefogytam - nem valami egészségesen kezdtem - nagyon keveset ettem, mert nem bírtam tükörbe nézni. Megutáltam az evést, de végül leadtam közel 30 kg-t :) Azóta nem jött vissza 1 deka se. Ez lassan 3 éve volt és ilyen egészséges még nem voltam mint most :)

A pasi, miután meglátott, hogy lefogytam, azonnal elhívott randira :DD. Kicsit gonosz voltam, nem vall rám, de kiröhögtem. Sokkal jobb pasikat tudok kifogni(belsőleg külsőleg egyaránt), mint ő. Azért bennem lenne annyi, ha egy pasit visszautasítok, akkor már pofátlanság lenne bepróbálkoznom, ha változtat a külsején. Persze azt mondogatja, hogy milyen r*bi vagyok, nem tudom mit akarok, de akik ismerik tudják, hogy azért nem úgy van :D

2013. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én komolyabb edzésbe kezdtem nemrég bele, és nagyon áttételesen pasi miatt.:D

Igazából nem volt köztünk semmi, ennyiben is maradtunk. "Felajánlotta", hogy esetleg egy hosszabb idő eltelte után újra megpróbálhatnánk. De utána nem tetszett ahogyan viselkedett, meg evett a fene is, ezért utána csúnyán összevesztünk. Mondott egyet s mást, rájöttem hogy egy barom.

Szóval nem kell pasi, most legalább 1 évig az edzéssel vagyok párkapcsolatban.:)


Mivel nem lakik messze, szoktam arra járni. Benne van a dologban, hogy összefussak vele. Pont megfelelne, ha addigra állati alakom lenne. (mikor megismerkedtem vele, akkor se voltam kövér, de fullos alakom se volt/sincs)

Jó lenne, ha megnézhetne top formában. Akkor aztán foghatja a fejét a dumájáért. Mert hogy itt új próba nem lesz, az fix...:)


(Ha majd ott tartok, megírom mi történt.:D)

2013. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsö: Egyaltalan nem voltal gonosz, en is ezt tettem volna! :)

Amugy en nem pasi miatt kezdtem el, vagyis nem egy miatt. Magamnak akarok tetszeni elsösorban, es csak utana a pasiknak altalanossagban. :)

2013. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!