Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet egyáltalán futással...

Lehet egyáltalán futással fogyni, formásodni?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert ha nincs értelme annak amit csinálok,nem is csinálom tovább. 166cm és 74(!!!) kg vagyok,és az öngyülölet egyre nagyobb bennem,hatásosan szeretnék valamit sportolni,eddzöteremre nincs pénzem sajnos.

2013. szept. 25. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Fogyni szálkásító táplálkozással lehet, formásodni pedig normális erősítő edzéssel. Én is gyűlölném magam, ha évek alatt nem találnék értelmesebb edzést mint a futás. Ugye a futáshoz nem kell túl sok IQ, na ez már eleve egy kizáró ok.. lehetne.


Erősíts, otthon nem kell terem.

2013. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a fogyatékkal harcolóra.


A futás remek testmozgás, fogyásra tökéletesen alkalmas.

2013. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is ugyanígy vagyok vele :/ kb 167 cm, 73,74 kg. és már nagyon elegem van mindenből :(
2013. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hmm, egy kis testmozgás korántsem 'fogyaszt', és a futásnak még az előnyeit is nagyon nagyon keresgélni kellene mire találnánk. Nem tudom írtam-e, de guggolj. nézd meg milyen gyakorlatokat ajánl a Fegyencedzés, és végezzétek egészséggel, tetszeni fog. A kedves 2. válaszolónak is szól, óriási minőségi különbség lesz ez a futás után, neki is tetszeni fog.
2013. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban, a guggoláshoz több iq kell mint a futáshoz :D a futás jó! Én 20kg-ot fogytam le, hogy a rendszeres mozgásom futás formájában kelt életre :) Sok sikert!! Kitartás! Én 168cm/83 kg-ról indultam! Most vagyok 168cm/63-65 kg :) másfél év kellett hozzá és sok türelem! Nem diétáztam, hanem mindenből kevesebbet ettem, plusz utánaolvastam, mik az egészségesebb kaják és próbáltam azokat enni inkább. Nem vontam meg magamtól semmit, mindössze a mértéken változtattam. "Egy tábla csoki két-három naponta" adagok helyett 2-3 kocka csoki / két hét adagok lettek. Simán kibírtam. Ha születésnap volt, tortát ettem, de csak egy szeletet, ha karácsony, akkor ettem sütit, de mindenből csak kóstoló. Többször egyél keveset, oszd el minél több felé az étkezést, ne éhezzél sosem! Igyál sokat, ez nagyon fontos!

Utolsó tanácsként azt javaslom, hogy találj egy olyan mozgást, ami örömet okoz és képes vagy rávenni magadat. Nekem a futás és a spinning ami bevált.

2013. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Valóban, a guggoláshoz több iq kell mint a futáshoz"

Igen, egy építő jellegű edzés, gyakorlat megválasztása már szellemi munka. Nagyon sok embernek nem sikerül. A szabályosan végzett guggolás pedig tudást feltételez. Kell az az IQ.


"a futás jó!"

Értek a késhez, nekem aztán értelmetlen a futás. De kinek mi.


"20kg-ot fogytam le, hogy a rendszeres mozgásom futás formájában kelt életre "


Tudjuk hogy a mozgás nem fogyaszt, tehát bármilyen más mozgás mellett is fogytál volna az akkori étrendeddel. Csak jobb mozgással több izomcsoportot erősíthettél volna meg kevesebb ízületi terheléssel.


Nem értem miért nem törekedtek a minőségi edzésre, ha már felálltok a gép/tv elől.

2013. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mozgás nem fogyaszt? :D


veled meg mi van :D

2013. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!