Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok 4-3 hónap alatt?

Így lefogyhatok 4-3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves lány, 153 cm, és 46 kiló vagyok, de van rajtam felesleg , amit leakarok adni, vastagok a combjaim, illetve a hasam is hájas. Szeretnék lapos, illetve egy kis kocka hasat nyárra, vagy olyan tavaszra. Úgy sikerülni fog, ha heti 3x-or, 1,5 órás atlétika, és emelett 3x 45 perces tesióráim vannak. Csak rozskenyeret eszek, sok gyümölcsöt, sok vízet iszok, és cukrokat is elhagyom.

2013. szept. 13. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor elhagyod a cukrokat vagy sok gyümölcsöt fogyasztasz?
2013. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha elhagyod a cukrokat, akkor hogy eszel sok gyümölcsöt? Kicsit néha gondolkodni kéne. :)
2013. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A fenének akarsz te rozskenyeret enni. Szerinted az ízetlen, gluténnal és keményítővel teli kemény magok mennyire számítanak egészséges, emberi tápláléknak? Rágcsálókaja, ne ilyet egyél hanem zöldségeket, húsokat (tojás, hal.. gomba).
2013. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Mint veled egykorú srác hagy mondjam el, a fiúk utálják a kockahasú lányokat.
2013. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenbe beleköttök amit írtam? Jobb a gyümölcs, mintha minden héten bezabálnám magam csipszel vagy kólát innik vagy bármi mást. A másik én nem szeretnék kedves utolsó olyasmi kockahasat, ami a fiúknak való, de inkább az legyen ott mint a háj, és egyáltalán egy szóval sem írtam, vagy kérdeztem azt, hogy ez bejön-e a fiúknak.
2013. szept. 13. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
"Mint veled egykorú srác hagy mondjam el, a fiúk utálják a kockahasú lányokat." Én pedig, mint 30 éves, tapasztalt férfi, elmondanám, hogy a 15 éves lányokat messze nem érdeklik a 15 éves kisfiúk, a véleményük meg főleg nem. Majd felnősz egyszer te is, férfivá érsz, közelebbről megismerkedsz a női nemmel és kitapasztalod, hogy nincs is jobb egy formásan izmos női testnél.
2013. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Mindenbe beleköttök amit írtam?" Te kérdezted, drága, hogy lefogyhatsz e így. :) Mi meg válaszoltunk rá.
2013. szept. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, a gyümölcs jobb mint a chips, a chips pedig jobb mint a gyilkos galóca.


Azért egy köszönömöt még lepötyögsz, hogy próbáltunk szólni: fogyás alatt nem kell megszokni, hogy nyomatjuk a gyümölcsöt. Zöldség és hús (tojás, hal, gomba..) a fő táplálékok, fogyáson kívül, után gyümölcsök és olajos magvak is mehetnek.


Csinálhatod másképp, csak tudd ezt mert leszel még idősebb, amikor nem fog akárhogyan menni a testkontroll. 15 évesen persze, baromi könnyűnek tűnik a többségnek. De később nem lesz ilyen..

2013. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!