Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reviber vibrációs gép használh...

Reviber vibrációs gép használható szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, most kezdtük el a hozzátáplálást, szóval még szopik és szeretném is sokáig szoptatni. Viszont most már szeretnék megszabadulni néhány kilótól és kiegészítésként használnám ezt a gépet, sport mellett. Viszont ez eléggé ráz, ha jól tudom és nem vagyok benne biztos, hogy jót tenne. Vélemény?

2013. szept. 3. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez jól kellene enni és értelmesen edzeni (ezekre is van konkrét tipp..)


Vibrációs gép használható, csak nem éri meg az idő és pénzpocsékolást.

2013. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Esetleg megírnád a tippeket az edzésre?
2013. szept. 3. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugye legegyszerűbb de ehhez képest igen hasznos és jó, az erősítés. Amihez csak te kellesz, és egy kevés tudás, mégpedig hogyan kell szabályosan guggolni, hogy 2 év múlva se fájjon az edzéstől a térded, meg 10 év múlva se.


Tehát így lehet edzeni otthon.

Én mivel szeretem ezt kiegészíteni? Nos mivel, mindig aduász lehet egy olyan gyógytorna mint a Jóga vagy a Qigong. Persze, ezeket nehéz megérteni miért jók, amikor senki sem sérül le tőlük, senki sem fullad ki gyakorlás közben. Nos ehhez kell tudni olvasni, információkat értelmezni és ez egyébként nem sokaknak megy. De ezek jó gyakorlatok ha valaki el tud járni edzőhöz..


Ugyan így eljárós mondjuk egy önvédelmi edzés, ennek is van értelme. Otthon marad az erősítés, vagy ha pár hónap gyakorlatot szereztünk akkor a gyógytornás gyakorlatokat is lehet már otthon végezni.


Nos, ez az az ajánlás ami nem túl felkapott, nem sokan írnak így, és az emberek többsége sem tudja hova tenni, viszont igazából jó, és mellőzi sok elterjedtebb (divatosabb) edzés degeneratív hatásait, viszont még betegségek kezelésére is alkalmas. Egészséges embereknél a hatás.. nagyon szép és jó tud lenni.

2013. szept. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, sokat segítettél! :)
2013. szept. 4. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, szolgálatodra.
2013. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!