Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 évesen alapjában vége...

18 évesen alapjában vége keskenyebb a csípő, mint 25 évesen, vagy ennyit híztam?

Figyelt kérdés
Apukám szabó, tegnap levette a méreteimet, hogy csináljon nekem egy szoknyát. A kis füzetében megtaláltuk a 18 éves méreteimet, derékban nincs olyan nagy külömbség, de csípőben rengeteg. Ennyit híztam csípőre, vagy természetes, hogy 25 évesen szélesebb, mint 18 évesen?
2013. aug. 14. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ez engem is érdekelne.

17-18 évesen 68-70 kiló voltam.

aztán eléggé meghiztam. jelenleg 23 éves vagyok, és 65 kiló.

felpróbáltam a régi ruháimat, van ami jó, de mondjuk sok blúzomból ki van a hasam, a hónalj résznél se jó.

a nadrágok rettentő érdekesen állnak, néhol lötyög, néhol szűk, szóval nem igazán értem.

szóval szerintem változik, nőiesedik az alakja az embernek.

régen úgy eléggé egybe volt a derekam meg a csipőm, most jelenleg széles a vállam, a derekam vékony, a fenekem pedig széles.

2013. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy alapból is keskenyebb, ugyanis a teljes fejlődés, növekedés csak 20-21 éves korban fejeződik be. Csak akkor már nem olyan szembetűnő a változás, mint 10-16 éves korban pl.
2013. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor 92 volt a csípőm, most 1o5... Derékban alig van változás.
2013. aug. 14. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
105 az nem atlagos csipo meret, annal nagyobb, igy esetedben inkabb valoszinu, hogy hiztal csipore, mint hogy csak a tested noiesedett volna. A korte alkatuak sokkal kevesbe hiznak derekra, mint csipore, igy valoszinuleg te is az vagy, ezert nem valrozott a derekmereted.
2013. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Homokóra vagyok, a mellem is nagy. Tudom, hogy kell fogyjak, de azért nem vagyok annyival kövérebb, mint régen, meglepett, hogy ennyivel szélesebb a csípőm.
2013. aug. 14. 13:28
 6/10 anonim válasza:
0%
Testkép zavarod van, dagadt vagy fogyj le.
2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor a hizasrol van szo, ott nincs homokora alkat, csak alma es korte: [link]


Ez a ketto jelzi azt, hova hizol inkabb, hasra, vagy fenekre. Attol meg lehet homokora alaku a tested, hogy korte modon hizol :)

2013. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Amikor a hizasrol van szo, ott nincs homokora alkat, csak alma es korte"


Ezt teljesen úgy mondod, mintha vékony körte és alma nem is létezne, és csak hízással lehetne ilyen alkatot szerezni.


ALKAT, nem pedig elhízott forma.


Ugyanígy kövér homokóra is létezik.


Kérdező!


Igen, a többség idősebb korára hízás nélkül is nőiesebbé válik, mint 18 évesen volt. Szélesedik a csípő, keskenyedik a derék.

Viszont ha te híztál is, akkor csak részben foghatod erre.

2013. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 15:00

Hogy mondasz ilyen hülyeséget? Igen, van rajtam némi felesleg, de attól még baromi homokóra vagyok, ha látnád a mellem elszégyelnéd magad...:)

2013. aug. 14. 17:18
 10/10 anonim válasza:

Ezt most mi? Egyrészről a fogyókúra topikba írtál, tehát elismered, hogy van rajtad súlyfelesleg. Másrészről a dagadt nőknek is nagy mellük van, mégsem fogja őket senki sem irigyelni.

Tehát felesleges mellébeszélni, ha valaki kövér az kövér, nem kell magyarázni.

2013. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!