Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz" ez a kar?...

Szerintetek "gáz" ez a kar? (képpel)

Figyelt kérdés

Sporttal, diétával fogytam, de a karom löttyedt és hájas maradt, pedig kimondottan karra is végeztem fél kilós súllyal gyakorlatokat. Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy hozzáértők, tudtok tanácsot adni? Esetleg egyéb észrevétel/javaslat az alakom formálására?


[link]


2013. aug. 1. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a szandálod gáz.
2013. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Erdekes, aki azt irta jo, az 100% hasznos, aki leirta a velemenyet, hogy teszem azt nem tul jo, az kevesebb %-ot kapott:) haha, szanalmasak vagytok... marmint ami a pontozgatast illeti.


Szerintem egy picit lehetne ezen javitani. Ha felemeled a kezed, a konyokod 90 fokban van hajlitva es integetsz, akkor a trinyod alatti zsir is integet, ugye?

Azon nagyon konnyen segithetsz egyszeru trinyo gyaksikkal. Amugy a fel kilos sulyzozas az tenyleg vicc, azzal csak az idodet vesztegeted.

Ezekbol kedvedre valogathaszt:

[link]

2013. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igyekszem megfogadni es nagyobb súlyzóval edzeni! :) En mindenkinek zoldet nyomtam, kiveve annak, aki a szandalomat fikazta, ugyanis nem ez volt a kerdes...
2013. aug. 3. 05:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem szukseges nehezebb sulyzokat beszerezni, sajat testsullyal nagyon ugyesen lehet izmositani:

[link] - en is ezt csinalom, de eloszor ugy kezdtem, hogy a terdem lent volt a talajon, kesobb mikor a vallizmok, meg a trinyo meg a hat megerosodik, akkor lehet terd "nelkul" is. Fontos: a konyok mindig testkozelben maradjon!


Itt pedig a masik:

[link]

2013. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Inkább a szandálod gáz." = Nem gáz a karod.
2013. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!