Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz" ez a kar?...

Szerintetek "gáz" ez a kar? (képpel)

Figyelt kérdés

Sporttal, diétával fogytam, de a karom löttyedt és hájas maradt, pedig kimondottan karra is végeztem fél kilós súllyal gyakorlatokat. Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy hozzáértők, tudtok tanácsot adni? Esetleg egyéb észrevétel/javaslat az alakom formálására?


[link]


2013. aug. 1. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem látok rajta löttyedtséget. Örülj hogy nem láttál te még löttyedt, logó kart.. :)
2013. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Átlagos női kar, nincs vele semmi probléma.
2013. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod tovább csökkenthetnéd a napi ch-t és komolyabban edzhetnél.Akkora súllyal amennyivel csak 8-10 ismétlésre lennél képes.Akkor eltűnne.Amúgy tök jó az órád,hol vetted?
2013. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a kép nem adja vissza kellően, de nem átlagos méretű, jelenleg 33 cm a karom körfogata!!
2013. aug. 1. 22:40
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Az a helyzet, hogy a testzsírszázalékod még mindíg igen magas, ami egy "rossz" testkompozíciót eredményez. Ha fogynál még, kisebb lenne a karod, idővel eltűnne róla a zsírpárna ami a löttyedtségért felelős, de a karod nagyon vékony lenne, mivel nem edzettél rá eleget, így nincs megfelelő méretű izomzatod, hogy jól mutasson.

[link]

Egyébként ez az alkat rendkívül csinos és nőies ;)

2013. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Normális méretű súllyal edzz, fél kiló az semmi. 2-3 kilóssal érdemes, attól egész hamar elég látványos eredményt lehet elérni. De nyugi, nem lesz hatalmas bicepszed, ahhoz sokkal nagyobbak kellenének :)
2013. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem löttyedt, de tényleg túl vastag. Javaslatot a kardióedzésen kívül nem tudok mondani, mert nem értek annyira hozzá.
2013. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az aerob edzést tudom javasolni, nekem nagyon bevált.:

http://www.youtube.com/watch?v=EUmSW457pkM

És nem kell félni a súlyzós edzéstől, merthogy "túl vastag lesz a karom"

Ha ilyen egyszerű lenne izmosodni, nem kellene heti 3-5 órákat edzőteremben szenvedni.

Diéta alatt szagagttam a súlyokat, ami a csövön kifért. Ezen a képen látszik hogy a viszonylag nagysúlyos edzés mellett is a karom kisebb lett, de valamelyest szárazabb, mivel csökkent a testzsír%.

[link]

2013. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakadjak meg, ha ez vastag.

20F

2013. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kicsit tényleg "karos" vagy, de én régebben úgy tüntettem el, hogy amikor kocogtam, akkor a karomat is intenzíven mozgattam. Ez szálkásított rajta.
2013. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!