Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173cm magas és 59kg vagyok....

173cm magas és 59kg vagyok. Túlsúlyosnak érzem magamat! Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
2011-ben elkezdem a diétát 71kg voltam és 10-12 hónap alatt lefogytam 58 kg-ra ,persze mellette rendszeresen futtam is.Aztán egy évet kihagytam ,nem híztam vissza 58-59 kg vagyok de ha tükörbe nézek nem vagyok elégedett önmagammal,újból visszajöttek azok az érzések ,hogy nem szeretem önmagamat kövérnek látom magamat a tükörben ,lelkiismeret furdalásom van ha csak bármit is eszem ennek a következménye ként elkezdtem megint a futást 7 napból 5-öt rendszeresen tornázok és futok.De semmit nem javult az önbecsülésem ha a tükörbe nézek egy nagyon kövér személyt látok.Lehet hogy testképzavarom van?Tudom hogy nem teljesen normális a gondolkodásom de nem tudom mit tehetnék ellene.Nem valami jó minden reggel azzal ébredni hogy "jaj ma nem ehetek ,ha pedig eszem akkor azt le kell futnom" . Mit tehetnék?

2013. júl. 29. 02:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
MÉG nem anorexia alkat ,de ha valaki ennyi kiloval kövérnek tartja magát és nem fogadja el hogy lejjebb nem megy, és inkább nem eszik, meg büntudata van hogy enni mer akkor az már kezdödö. és sulyosodhat.
2013. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!