Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Augusztusba leszeretnék...

Augusztusba leszeretnék fogyni 5-6 kilót suliig, koplalni fogok nem érdekel. Menni fog? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ennyit kell leadnom hogy a súlyom megfelelő legyen!

Reggeli: korpás kifli,sonka,sajt,és paprika szendvicsnek készitve vajat elhagyom belőle néha a sajtot is

Ebédre: hús,hal,tojás,zöldségek kombinálva,párolva-főzve nyersen..ami jön

Uzsira: nem eszek semmi ha éhes vagyok inkább vizzel tömöm magam vagy rágozok és ebben az időben tornázok minimum 1,5-2 órát biciklizek felváltva vagy torna.

Vacsira ami 18-19 között van ilyenkor eszek utoljára akkor saláták, zöldségkeverékek, 1db tojás sonkával .



Lemenne az a 5-6 kiló ezzel az étrenddel? FONTOS LENNE!!:/

Köszi a válaszokat!! megy a zöld kéz!


2013. júl. 28. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom,szerintem a napi 45 perc kerékpár bőven elég,a diéta napi 5 vagy 6 szor kis adagokat egyél a minőség teljesen rendben van csak figyelj a mennyiségre.Annyit egyél hogy ne legyél éhes!!Én tapasztalatból mondom,hogy junius felétől kezdtem fogyózni,szobakerékpározok napi 45 percet,utána felülés hasprés fekvőtámasz stb sok vizet iszok és napi 5 ször eszem persze nem sokat.Most van juli vége és már lement rolam 8 kg.Szerintem jo lesz amit csinálsz de semmiképp se koplalj mert akkor a szervezeted raktározza a zsirt és nem fog megindulni a figyás!
2013. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most koplalsz vagy ezt eszed???
2013. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korpás kifli nem kell!

Meg semmilyen kenyér, péksütemény sem kell!

2013. júl. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is lehet koplalásnak nevezni azt amit csinálsz!
2013. júl. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!