Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kangoo vagy aerobic?

Kangoo vagy aerobic?

Figyelt kérdés
Melyik a hatásosabb?Melyik formál jobban?
2013. júl. 21. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a kangoo tök vicces :D

Nagy túlsúllyal nem jó ugrálni. Ha szószerint veszem a kérdést akkor az erősítő gyakorlatok formálnak a legjobban nem a különféle ugrabugrák. de egyébként az az edzés jobb amelyik, hosszab/intenzívebb tehát összességében keményebb. Az aerobik azért elég tág fogalom, de ezzel a kangooval is lehet intenzíven és kevésbé intenzíven edzeni.

Szerintem próbálj ki több dolgot is, csak figyelj a fokozatosságra, de végül mindig válaszd a legkeményebb edzést amit bírsz, mert az lesz a leghatásosabb.

2013. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem a kangoo nagyon jó sport én is jártam és eszméletlenül jó volt szerintem sokkal jobban lehet élvezni ezt és nem lesz tőle izomlázad se

jó alakod lesz tőle

2013. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!