Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én szeretnék lenni a világ...

Én szeretnék lenni a világ legkövérebb embere hogyan érhetném el? Jelenleg 150kiló vagyok .

Figyelt kérdés
Fiamnak megígértem ha törik ha szakad benne leszek a Guines rekordokban !
2013. júl. 7. 19:19
 1/7 anonim válasza:
állat vagy ne tedd inkább legyél jó apa mint ilyen
2013. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy érzem semmi másban nem vagyok jó csak az hízásban ! Hamburger evő versenyeken már voltam . De ott sosem lettem első mindig 3. 4. 5. helyeken végeztem .
2013. júl. 7. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
többet kéne enned, de a legjobb módszer a dupla gyomor kialakitása és igy többet tudsz enni
2013. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Ez nagy kihívás. Először is át kell alakítanod a lakást, hogy szükség esetén ki tudjanak vinni. Aztán a mosdatás és WC is elég problémás. Ha ezt megoldottad, már csak feküdni, enni és életben maradni kell. Ez utóbbi a legfontosabb, mert a versenyből a korai halál miatt diszkvalifikálják a hízókat.
2013. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
de basszátokmeg adjatok neki tanácsokat-.- ne hallagss rájuk ! hülyeség valamiben biztos jó vagy ha ennyire szereted a fiadat hogy megtennéd ezt érte! de ne tedd ő életét is elrontod ezzel mert ha belehalsz apa nélkül maradsz és ebbe úgyis belehalsz..... csomó pénz átalakitni lakást... ha esetleg túlélnéd a gyerekednek kellene téged ápolni és szerintem inkább felkötném magamat minthogy egy ilyet ápoljak!
2013. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:

De miért, ez komoly kihívás :-)

Nőben a rekord 330 kg:

http://www.youtube.com/watch?v=F0VtYe4lZ7I

Ez is inspirálhat:

http://www.youtube.com/watch?v=aSyo6nqBiRE


A filmekből megértheted, miért kell átrendezni a lakást, pl. nagyobb ajtónyílást vágni. Sajnos két kimenete szokott lenni a rekordkísérletnek: belehalsz félúton, vagy leműtik a hájadat, hogy ne hallj bele. De jó hír, hogy az egészségügy jelenlegi állapotában a műtét valószínűtlen.

2013. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg meg akarsz halni? Nem fogsz tudni mozogni, játszani a gyerekeddel, egyedül kimenni wcre. Tényleg egy emberi roncs akarsz lenni akire mindenki úgy gondol hogy bárcsak kimúlna és nem lenne vele több gond?
2013. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!