Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Hogyan tudnék a leggyorsabban leadni 2 kilót? (Átlagos a testalkatom)

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha 1 napig nem eszel és sokat alszol le is megy..de zsírból ezt lehetetlen ugye te is tudod
2009. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is átlagos a testalkatom. Csak kicsit szeretnék fogyni, kb 4 kilót. Ezt a diétát már anyukám, a barátnőm, sőt még én is megcsináltam már. Anyu 10 kilót fogyott mert 4 hétig csinálta, a barátnőm 5öt, úgy, hogy 2 hétig csinálta. Én 4et szintén 2 héttel. Próbáld ki, az elején nehéz, de a 3. nap után bele lehet jönni. Gondolj arra, hogy én is ezt csinálom éppen, miközben ezt írom, eszem a csütörtöki almát vacsorára. Jól érzem magam. Sok sikert és kitartást!:)

A Bécsi Táplálkozástudományi Intézet diéta-ajánlata

Alapszabály: cukor, zsír, alkohol TILOS, legfeljebb kevés olaj használata megengedett, és kevés só használata ajánlott.

Ital: víz, vagy ásványvíz, korlátlan mennyiségben.

A diéta 1 hétig tart, utána azonnal meg kell ismételni! Újabb kúrát legalább 6 hónapig nem szabad kezdeni! Ha a diéta pontosan be van tartva (a legkisebb vétkezés is katasztrofális!!) 2 hét alatt garantáltan 6-7 kilot lehet leadni. Az ebédet és a vacsorát nem szabad felcserélni!

Ezidő alatt a szervezet egy anyagcsere-változást vesz fel, és 3 évig nem áll be hízás. A diétát hétfőn, vagy szerdán kell elkezdeni!


Hétfő


reggeli: 2db kockasajt, 5dkg párizsi, 2dl tej

ebéd: 1db zsemle, 1db főtt virsli, 2db alma

vacsora: 2 szelet pirítós (vaj nélkül), 1db banán



Kedd



reggeli: 3db abonett kenyér, 5dkg trappista sajt, 3dl tea

ebéd: 20dkg hal roston, saláta

vacsora: 1db zsemle, 1dl kefír, 1db főtt tojás



Szerda



reggeli: 2db tükörtojás, 2db pirítós, 1db paradicsom

ebéd: 20dkg zöldségköret, 5dkg reszelt sajt

vacsora: 5dkg pulykamell sonka, 1db alma, 3dl tea



Csütörtök



reggeli: 2db főtt virsli, 2db pirítós, 2dl tej

ebéd: 20dkg párolt csirke, 1 adag gyorsrizs

vacsora: 2db alma



Péntek


reggeli: 2db kockasajt, 5dkg gépsonka, 3dl tea

ebéd: 3 tojásból rántotta, 1db paradicsom

vacsora: 1db zsemle, 1 kefír, 1db alma



Szombat


reggeli: 1db főtt tojás, 2dkg párizsi, 2 pirítós

ebéd: 22 dkg főtt marha, krumplisaláta

vacsora: 3dl tej, 1db alma



Vasárnap


reggeli: 2db virsli, 1db zsemle, 1db paprika

ebéd: húsleves üresen, 20dkg csirke roston

vacsora: a hetiből bármelyik

2009. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég jónak tűnik ez a diéta, lehet kipróbálom. Egyébként én az utóbbi időben kb. 10 kilót fogytam úgy, hogy sportoltam és az étkezési szokásaimon nem sokat változtattam. Csak hétvégéig bele kéne fogynom egy gatyóba, amibem még elég kényelmetlenül érzem magam.:-)) Sok sikert a diétához!!!
2009. okt. 16. 09:13
 4/4 anonim válasza:
ahhoz képest, hogy tilos a zsír meg a cukor, elég sok kenyérféle van benne, meg pl. a kockasajt majdhogynem csak zsír...én ezt a diétát tuti nem csinálnám, a párizsi sem egy diétás kaja, és még van pár ilyen benne.
2010. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!