Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 2 kiló valami módszer...

Utolsó 2 kiló valami módszer (lent)?

Figyelt kérdés
99 kiló voltam tavaly karácsony előtt és akkor elhatároztam, hogy az életbe nem leszek soha 100 kiló és nem is lettem, vagy lehet, hogy voltam csak akkor nem álltam mérlegre amikor úgy éreztem, de most sikerült 82 kilóra le tornáznom magam (szó szerint).81 kiló voltam mielőtt elmentem fesztiválozni 3 napra ott nem ettem jó formán semmit de rengeteget sétáltam napi 4 órát emelkedőnek és hazajövök rá állok a mérlegre, hogy VÉGRE 80 alá mentem és nem... 82,5 voltam, ha ezt tudom el se megyek :D Na de a lényeg, hogy végre mennyek le 80 kiló alá, akár 5 perce az is elég, persze utána ugyan úgy folytatom a mostani élet módomat csak már nem tudom kivárni a fő célom a 85 volt utána tettem lejebb a mércét 79,99-re :D csak hogy 7-el kezdődjön és most érzem már azt, hogy lejebb nem szeretnék menni csak ezt megtartani. (16/F)

2013. jún. 26. 17:02
 1/1 dieta ***** válasza:
Azt írod alig ettél és mégis híztál . A kalóriát nem csak étellel lehet a szervezetbe juttatni hanem amit megiszunk szintén a bevitt kalóriát emeli.A testsúly csökkenéssel a létfenntartáshoz szükséges kalória is csökken ezért időnként újra kell tervezni a fogyókúrát ha ez elmarad előbb utóbb beáll az egyensúly és befejeződik a fogyás. Csökkents a napi kalóriabeviteleden 100 kalóriát és ujra beindul a fogyás.
2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!