Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap szinte csak...

Ha minden nap szinte csak zöldséget és gyümölcsöt eszek, sikerülhet leadnom kb 15kilót augusztus végére? 25n 155cm 70kiló vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sikerülhet. Vékony leszel, és mégis zsíros, löttyedt. Persze ha végig tudod csinálni, és nem betegszel meg.
2013. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából húst most se eszek mert nem szeretem:-S nagyon ritka ha lecsúszik.
2013. jún. 23. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Formátlan és hájas leszel, ez a célod?
2013. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Akkor okosan kell összeválogatni a zöldségeket, gyümölcsöket nem 'csak úgy', hogy komplettálják egymás aminosav profilját.

A zöldségevés jó, csak ügyesen kell csinálni + hetente azért minimum egyszer húst, tojást vagy halat enni.

2013. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%

Hát én mivel elhagyott a barátom, nem eszek szinte semmit egy hónapja, mivel állandó görcsök vannak a gyomromban. Odáig jutottam, hogy 10 kiló lement egy hónap alatt így.

A gyümölccsel nem az a helyzet, hogy igencsak sok cukrot tartalmaznak, ezért nem célszerű fogyasztani fogyókúra alatt? Én tavaly nyáron gréprútdiétát csináltam, valamelyik újságban olvastam, hogy napi kétszer azt hiszem az étkezések után meg kell enni egyet, és az hatásos. Nekem bevált. Leszedtem a külső fehér részét amennyire csak tudtam, bár néha már csak nyeltem, nem is rágtam, mert olyan keserű volt, hogy nem sokáig bírtam.

2013. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A gyümölcsfogyasztás kérdése mindig megosztó lesz.

Milyen gyümölcsöt, mikor és mennyit.. nehéz igazságot tenni.


Óvatosan azzal a fogyással Utolsó válaszoló. És jobbulást.

2013. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy havi 1-2 alkalommal eszem húst, de nemcsak zöldséget és gyümölcsöt eszem :) Minimum pár tojást egyél melléjük, azzal sokat javíthatsz az étkezéseden, de kalóriatartalma az nem valami sok (nem mintha probléma lenne a kalóriával, ha rendes ételeket eszel, kell az, anélkül nem működik a testünk).

S mi van, ha feleannyit fogysz addigra, biztosan és egészségesen? Nem értem, miért kell mindenkinek rohanni.

2013. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mer' a' élet csupa hajsza,

szólt a csiga s bedőlt a kanyarba..!

2013. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ez sikerülhet de nem egészséges és tartós.Csak zöldség és gyümölcs?Hol élsz így nem zsírt fogsz égetni hanem főként értékes izmot!A gyors fogyás sose tartós minden jó eredményért szenvedni kell hosszan.
2013. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
(Előző vagyok).Lehet hogy a testtömeged csökkenni fog de nem a testzsírszázalékod!
2013. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!