Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást tanácsoltok?...

Milyen mozgást tanácsoltok? Tapasztalatok? (Nagy túlsúly esetén)

Figyelt kérdés

105-110kg között vagyok a 162centimhez. Elég arànyosan oszlik el és nem is olyan hurkàsan mint sokakon, az orvosom sem hitte el hogy tényleg annyi, de akkor is sok a magassàgomhoz. Meg úgy alapból is. Milyen kardio mozgàst ajànlotok? Kinek mi jött be ekkora súllyal és hol tartotok most? Linkeket esetleg, vagy torrentet, vagy bàrmit, tudnàtok küldeni nekem ahonnan jó zsírégető edzéseket lehet letölteni?


Köszi előre is. 19/L


2013. jún. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugrándozós dolgokat ne csinálj, az gondolom egyértelmű :)

Én ugyan nyolcvanpár kiló fölött sose voltam (163 centi vagyok), de én súlyzóznék, ha kardió, ha nem :) A súlyzózás szimpatikus dolog.

Sajnálom, hogy nem tudtam többet segíteni... Talán majd valaki hozzáértőbb :)

2013. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatnád a Low Impact Cardio-t, youtubeon találsz. Nincs benne ugrabugra, de szerintem nagyon jól átmozgat, és megizzaszt. :D
2013. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pilates, joga, uszas, gyaloglas...nem kellene 50 kg plusz mellett terhelni a szived
2013. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kardiót ne, aerob előbb. Nem terhel meg annyira, nem hiányoznak még 19 évesen izületi, csont, szívproblémák. Bár kevés az esélye, de az aerob akkor is biztonságosabb. Sétálj, kocogj, túrázz.
2013. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. köszi mindenkinek. :)
2013. jún. 23. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!