Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel fogyhatok?

Ezzel fogyhatok?

Figyelt kérdés

Elég keveset eszem, nem reggelizem,csak egy kávét iszom.

Ebédre eszem normálisan,húst,zöldségeket,rizst. Vacsorára is csak egy kakaót iszom,edesitoszerrel. Nem vagyok éhes,nem kívánok több kaját. Most nyáron dolgozom, es rengeteget sétálok ebből kifolyólag az egész városban.

Szerintetek ezzel lehet esélyem? Én ugy érzem hogy fogytam.


2013. jún. 14. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges vannak emberek akik könnyen fogynak vannak akik nehezebben mindenki teljesen más, próbáld ki csináld aztán majd megláttod mi történik.

Ha energetikus vagy és jól érzed magad akkor az elég.

2013. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel fogyhatsz. Izomból. Egyedül az ebédnél eszel normális, tápanyagban gazdag ételeket. Bár gondolom ezekből sem sokat.

Napi 5-6 étkezés, mindegyik tartalmazzon kellő mennyiségű fehérjét, az első 3-4-ben pedig lehet lassan felszívódó szénhidrát is!

2013. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az izom megmaradásához nem kell nonstop tolni a fehérjét... Elég népszerű álláspont, hogy állandóan fehérjét kell enni (s igen gyakran enni), nem tudom, miért...
2013. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt írtam kellő mennyiségű fehérjét.

Nem írtam, hogy xtskg.

A kellő adag neki lehet tömegnövelő adag, de annyi is, amivel megtartja a fogyókúrája alatt az izomtömegét. Ezt döntse el a kérdező maga, mennyi neki a megfelelő.

2013. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is a mennyiséggel volt bajom, hanem a gyakorisággal :) Ha nem eszik, csak napi 2-3-szor, attól még beviheti a szükséges mennyiséget, s nem fog feltétlenül izmot veszteni, illetve nem sokat.
2013. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De nem is fog olyan ütemben súlyt veszteni ahogy szeretne.

Fehérjét elég edzés után enni. A napi 5 étkezés azért jó mert felpörgetni az anyagcserét.

2013. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) az a problémám hogy ha reggelizek,éhes leszek egész nap,ezért ezt kihagyom,viszont ha két étkezés között akár csak egy almát is megeszem, megnéhezem és utána nincs megállás. Ezzel jutottam el idáig 16 éves koromra,hogy a 178 centimhez 85 kiló lettem. Undorító
2013. jún. 14. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ez nagyon ismerős, nem pont így vagyok vele, de hasonlóan. Bizony olykor egyedi utat kell követni, nem a trendit. Sok sikert!
2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!