Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Lifetilt...

Próbálta már valaki a Lifetilt-es étrendkiegészítőket? Vélemény?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsen belőlük kis kiszerelés, így elég zsákbamacska az egész, nem szeretném hogy az legyen hogy megrendelem és aztán nem jön be..
2013. jún. 14. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csokis fehérje port és CLA-t rendeltem.

A fehérje por vízben oldva nekem egyátalán nem ízlik, tejben jó. Bár én is finomabbra számítottam...

A CLA-val nincs baj, nekem az bevált.

2013. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vendifit válasza:
100%

Én próbáltam a gyümölcsjoghortus és a natúr fehérjét is. Mindegyik nagyon rossz, messze a legrosszab izü es állagú fehérje, amit valaha próbáltam. Mindenben kiérezni az ízét, szóval még sütikben, zabkásában stb. sem jó. Óriási csalódás volt.

Az, hogy fehérjeport fogyasztani felesleges hülyeségnek tartom, ha nagy intenzitással, rendszeresen edzel/sportolsz valamit, akkor nem tudsz annyi fehérjét csak a táplálkozással bevinni, ami biztosítja az izomépítést. Egy bizonyos pontig persze megy nélküle is, de akkor is gyorsabb a regenerálódás fehérjével. Arról nem is beszélve, hogy az étel nem szívódik fel olyan gyorsan, mint a tejsavófehérje.

2014. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 benazor válasza:
Jók az LT termékek de túl drágák. Van aki beveszi de más gyártó ugyanolyan hatóanyagú termékeit sokkal olcsóbban megkapod. Pl a pyruvatja és CLA-ja van diéta mellé. A Panda Nutrition Pyruvat + CLA kapszulái sokkal kedvezőbb árúak. Grammra leszánítva majdnem dupla árú az LT. De pl a nutriversum sem rossz ilyen szempontból.
2020. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!