Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki? hatásos?

Próbálta már valaki? hatásos?

Figyelt kérdés
ecet és víz keverékét a test azon részére kenni ahol problémánk van a cellulitisszel majd lefóliázni és betakarózni jó melegen!!!! vagy a szóda fürdőt, ahol a fürdővízbe étkezési szódát teszünk, és állítólag segít a cellulitissz eltüntetéseben és fogyasztó hatása van !!!
2013. máj. 10. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Most gondold el, ha ilyen egyszerű lenne, mindenki ecetben fürdene, és kijönne csontsoványan.
2013. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálták, nem csak Te reménykedsz a mesékben.


Már hogyan lenne hatásos? :)

2013. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nem próbáltam csak halottam róla de nem hiszek benne, azért kérdezem h valaki próbálta e
2013. máj. 10. 12:31
 4/5 Derpette válasza:
Jó sport, helyes és tudatos táplálkozás, megfelelő hidratálás, kitartás és még így sem biztos, hogy megszabadulsz a cellulitisztől...de jól fogod érezni magad a bőrödben :)
2013. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Segítőkész akartam lenni, és egy nagyon hasznos írást előkeresni. Nem jött össze.


A narancsbőrre nem csak a 'nedvesítő' táplálékok (tej, búza) hajlamosítanak a magas testzsírral együtt, de vannak ilyen 'lelki' okai is, amik ilyen állapotra fogékonnyá tehetik a női testet. Hehe, ezek ha jól emlékszem szerves részei voltak a nyugati életmódnak, legalább annyira mint a táplálkozásnak a tej vagy a búza.

A túl sok nyers étel és a gyümölcslé (tehát soook gyümölcs, gyümölcscukor) szintén kerülendő.

2013. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!