Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel csináljam meg a zöld...

Mivel csináljam meg a zöld teát, ha nem akarok cukrot rakni bele?

Figyelt kérdés
Azt hallottam róla, hogy jót tesz az anyagcserének.

2013. jún. 9. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél bele semmit.
2013. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia :)


A legjobb,ha nem teszel bele semmit.Nincs borzalmas íze, csak egy kicsit keserűbb...Viszont ha nagyon édesszájú vagy, akkor mézzel tudod édesíteni.Ha nem filteres a teád , akkor kerüld a fém eszköz használatát,mert sok hatóanyagot kivon belőle :)

2013. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem teszel bele semmit, vagy édesítőszert használsz. (én folyékony édesítőt szoktam, elég pár csepp belőle és már lesz egy kellemes íze a teának)
2013. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Második nagyon jól mondja, sose használj gyógynövények főzésénél fém eszközöket. :) A filteres gyógynövénytea amúgy szerintem egy vicc. Normálisat kell venni, tasakosat, amiben van 200-300 g szárított tealevél, annak lesz is hatása, nem úgy mint a vacak filteresnek.
2013. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

A rendes zöld tea finom és nem kell semmivel sem elrontani. Illetve lehet ízesített, az enyémben speciel jázmin van, de nem nagyon érezhető, hagyja a teát érvényesülni :) Akkor keserű, ha túl sokáig ázik.

A filteresekhez nem értek, abból zöld teát sosem vettem, a feketék többnyire nem sok ízzel rendelkeznek, gyümölcsösből már vettem ihatót, persze az is csak ízesítve (citrom, méz) volt jó. Egy rendes teafű olcsóbb, mint egy jobb filteres márka, esetenként sokkal olcsóbb, s össze sem lehet vele hasonlítani.

2013. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2013. jún. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!