Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatékonyan...

Hogyan tudnék hatékonyan fogyni a combomból?

Figyelt kérdés

Meg persze egy kicsit rá is gyúrni. Régen sportoltam, de 3 éve mindenféle mozgást hanyagolok sajnos. Dühít, hogy a régi gatyáimba nemigen férek bele. A combom löttyedt és nagy. Most itt a nyár és lesz időm sportolni. A válaszokat előre is köszönöm!

L 16


2013. jún. 8. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs helyi zsírégetés

mozogj és egyél egészségesen.

2013. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egészséges táplálkozással

[link]

2013. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát,sztem ez két hülye volt.

Én most kezdtem "gyúrni" a combomra és bejön. Nem szakadok meg és viszonylag gyors az eredmény. Naponta kb 20percet kocogok és 300at guggolok. A guggolás először nehéz volt,de már nem olyan vészes.

Ja és azért kevesebb édességet eszek,azt is inkább reggel. Este több óra eltelik evés és alvás közt,meg közte van egyséta is.

Ez bejön,sokkal vékonyabb és izmosabb a combom,csak az a gáz h egy hétig ha nrm csinálom akk elkezd "visszaváltozni" szal kitartás.

17\L

2013. júl. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok. Bocsi az első mondatért,h lehülyéztelek,csak sztem baromság,amit írtatok és utálom ha olyat írnak ami nem jön be és rossz tanács mert sok bajt tud okozni. Szal bocsi

Én nem tudnék lábra gyúrni ha nem ehetnék rendes kaját. Salátán,joghurton nem tudnék élni és mozogni. Nekem az kìnzás lenne és sztem felesleges,ha csak a láb a cél. Mert ahhoz nem kell.

2013. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves előző

nem csak a saláta egészséges kaja. én az első vagyok, és úgy értettem hogy ne egyen szenny kajákat, mint például a mcdonaldsos kitudjamibőlvan hamburger, cukros üdítők, édességek.. nem azt mondom hogy soha, de ha valaki fogyni akar ezt tegye meg.

az pedig hogy nincs helyi zsírégetés tudományos tény. egy ember formásodása (vszeg nem fogytál te CSAK combról attól h 300at gugolsz, meg futkározol, hanem máshonnan is fogytál, de csak a combodat nézed.) ezt nem fogja megváltoztatni.

2013. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!