Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt ilyesmit? Még a...

Iansomerhalder kérdése:

3 hónap alatt ilyesmit? Még a combomon is kéne izmosítani, hogyan? Mennyit edzek mit egyek? Kép lent!

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 7. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Guggolások? Kitörések?


Nem tudjuk milyen a mostani formád. De 3 hónap alatt .. sokat el lehet érni, de a nő a képen nem holmi 3 hónapot dolgozott..


Egyébként szerinted ez a forma mennyire nőies?

2013. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
régen koriztam szóval annyira azért nem rossz az alakom, de nagyon szeretnék ilyesmi féle hasat.:D
2013. jún. 8. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem izmos neki, csak olyan kevés a zsír rajta hogy nőnél szerintem ez már túlzás, és nem is igazán értem hogyan lehet elérni ezt egészségkárosodás nélkül. Lehet a fotózás előtt vízhajtózik, mint a testépítők.


Alacsony ch tartalmú, tejmentes, fehérje-zöldség alapú táplálkozás (nem kell hogy zsírszegény legyen, ez ízlés kérdése. van aki fáradékony ha se keményítőt se zsírt nem eszik. zsír az kell, te érzed hogy mennyi esik jól). Ezzel mehet amennyire képes a szervezeted. De hogy 3 hónap alatt hol leszel, ez megjósolhatatlan. Ennyi idő alatt egy biztos: már lehet változtatni.

De edzeni kell rendesen (lelkiismeretesen) egész testre.

2013. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!