Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap után látszik meg a...

Hány nap után látszik meg a nassolás?

Figyelt kérdés
Alapvetően egészségesen igyekszem élni és étkezni, sportolok( biciklizek,vagy futok saját testsúlyos gyakorlatokat végzek) de az elmúlt héten nagyon elengedtem magam. Nem sportoltam és sokat nassoltam, de kilókban nem láttam változást. Mától (egy héttel később) visszatérek a megszokott egészséges életmódomhoz, szerintetek mikor fognak a plusz kilók támadni? Vagy lehet megúszom őket?

2013. jún. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogod megúszni. Kb 1 kg felmászott rád és pár napon belül a mérleg is megmutatja.
2013. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Megúsztad. A levegőből nem megy rád utólag súly. De pár kiló plusz minusz nem jelent semmit... Jó, hogy észnél vagy, néha nem árt néha benassolni, ha utána normálisan tudsz kajálni...
2013. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jún. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!