Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel milyen eredményt érhetek...

Ezzel milyen eredményt érhetek el?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok és 70.3 kiló.

Szeretnék minimum 7-8 kilót lefogyni.

Próbálok odafigyelni az étkezésre, de mivel még fejlődő szervezet vagyok, ezért nem vonhatok meg magamtól minden tápanyagot (pl szénhidrát). Üdítőket ès nassot elhagytam.

Mozgás:

- heti 2x járok edzeni (tánc)

- Mindennap 45 percet vagyok az elliptikus (ha jól tudom így hívják) tréneren.


Ha ezeket továbbra is betartom, milyen eredményeket érhetek el 2 hónap alatt?


Előre is köszi!

Ui.: csak segítő válaszokat, légyszi...



2013. máj. 31. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt még az is kérdés, mivel jársz iskolába, otthon mennyit mozogsz még passzívan?

Itt gondolok arra, hogy a suliig 1 km az út naponta és azt gyalog teszed meg, vagy a lányokkal heti 4x a nagyobb úton mentek a búszmegállóhoz ami 1 km-es út. Mert ezek is számítanak.


Ha rendesen ennél ez melett, vagy is 2000kalóriát nem léped túl akkor nagyon lassú fogyásnak indulnál, de szerintem közel 1 év alatt elérnéd a 7 kiló minuszt.


Nem kell semmit elhagyni hanem minden nagyon nagyon mértékkel kell enni. Mert fejlödö szervezet vagy ezért, pont nagyon fontos lenne ha anyád otthon rendes kaját venne és rakna eléd.

Amit ajánlok, hogy egyél 5x naponta. Ez nagyon fontos lenne, hogy ne legyél éhes.

Pl rendes reggeli: egy zsemle vajjal, parizerrel, paradicsommal, tea vagy tej.

Tízórai: nyers koszt, pl alma, banán, narancs,(idény gyümölcsök), pucolt répa, paprika szeltek...

Ebéd: egy normál fött ebéd

Uzsonna: itt lehet bünözni, egy(de csak egy) szelet süti, vagy joghurt, vagy puding, vagy fagyi.

vacsora: egy teljes kiörlésü kenyér rá egy kis vaj+ felvágott+ nyers zöldségek.

ha köszte nem nasizol, vacsira nem zsiros kenyeret eszel, akkor így kb 1500kalóriát viszel be egy nap.

Ezzel 2 hónap alatt fogyhatsz 3 kg-t is. ès nem lesz bajod töle.

2013. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyalog járok iskolaba, ami olyan 1.2 km-re van. Mint mondtam, napi 45 perc kardio, az nem kevés sztem.

Evésről annyit, hogy napi 5x étkezem már évek óta, most a mennyiséget próbálom csökkenteni. A nehéz ételeket is mellőzöm. Szóval próbálok odafigyelni...

2013. máj. 31. 13:10
 3/3 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ, mindenképp hasznos volt.
2013. máj. 31. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!