Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap csak almát...

Ha minden nap csak almát eszek, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de remélem nem gondolod komolyan. Elég egysíkú táplálkozás lenne (kétséges meddig tudnád tartani). Nem az alma ellen vagyok, az nagyon jó ötlet. Egyél más gyümölcsöket is, sok zöldséget. Ha a fogyás a cél, akkor ehetsz húst is olykor (de ne gyümölccsel). Kisebb mennyiségben olajos magvakat.
2013. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ötlet. A szervezetnek mindenképp szüksége van fehérjére és zsírra, az almában egyik sincs.
2013. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ebédre eszek húst (fehérje, zsír), és azon kívül csak gyümölcsöt eszek, az jó? Fogyhatok vele egy hét alatt 0,5 kg-t?
2013. máj. 29. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
fél kilót akarsz fogyni? elmész wc-re és megvan az 1 kiló is :D
2013. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Izomból fogyhatsz, mert nem viszel be kellő mennyiségben fehérjét és tápanyagokat. A gyümölcsök csak glükózból és fruktózból állnak változó arányban. Vagyis szénhidrátok. Szerinted ettől fogsz fogyni???????
2013. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, honnan tudjam? Azért kérdezem, mert nem tudom. Szóval ha nem így, akkor hogy fogyjak egy héten 0,5/1 kg-t? Tudnál írni nekem olyan ételeket, amik ideálisak ehhez? Amúgy nem, nem csak fél kilót szeretnék fogyni, csak gondolom egy hét alatt azért nem megy le olyan sok. :D
2013. máj. 29. 16:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy min. 5 kilót akarok fogyni, most 52 vagyok.
2013. máj. 29. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!