Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak (cici, popó,...

Hogyan fogyjak (cici, popó, comb, derék, HAS)?

Figyelt kérdés

Nagyon le kell fogynom! Nincs ötletem mivel tudnék pl cicire vagy popóra vagy derékra edzeni..


Fontos lenne nagyon!..


Nem hordok még nyáron sem csak hosszú gatyát mert szerintem nagy a combom..


162 cm magas vagyok és 65 kg..Legalább egy 10-15 kilót le akarok fogyni vagy kicsit többet..


Saját tapasztalatokat is nagyon szívesen fogadok!


Kérlek! Köszönöm előre is!


2013. máj. 21. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

cicire, nem tudsz edzeni, mert az nem izomszövet:) mellizomra tudsz csak!


Válaszd ketté az izomnövelést és a zsírégetés fogalmát: az izomnöveléshez gyakorlatokat kell végezned(pl súlyzó), ez segíteni fog, hogy "formásabb", egészségesebb, erősebb.. legyél


A zsírégetéshez szükséges a rendszeres mozgás, melynél a pulzusszámod megemelkedik több mint a maxod felére. Ez a legtöbb embernél elérhető egy gyors tempójú 30-40 perces sétával naponta..


Az egész nem hat semmit, ha nem eszel elég CH-t fehérjét és vitaminokat+rostot... és elég vizet nem iszol+nem alszol eleget!


szerintem 1 év alatt leadhatod, de orvossal is beszélj!

2013. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés (de írd meg, miből gondoljátok hogy van)


Nem kell cukrot és lisztet enni, mert ELHÍZOL. Eddig sem kellett volna..


Ahhoz hogy fogyj, dobd el a cukrot és a lisztet, krumplit, rizst, tejtermékeket. Igazából ennyi.


Célszerű lenne minden nőnek önvédelem céljából harcművészetet tanulnia, de jelen esetben a tanács az (megelégszünk ennyivel) hogy hetente 3-5 alkalommal bodyrockTV videók alapján eddz otthon. Vagy zuzana light videókkal, de fegyencedzést is csinálhatsz.

Jóga, Pilates, Taichi edzések lennének a legjobbak, de ezekhez el kell menni otthonról. Nem fogyasztanak, de legalább tanulsz valamit, ha ezeket gyakorlod, ezért ajánlom általában az utóbbiakat.

2013. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyél zöldséget, gyümölcsöt, tojást, fehér húst. Fehér kenyér helyett barna kenyér vagy abonett. ne egyél lisztes cukros dolgokat. igyál sok folyadékot (víz, zöld tea) és kocogj heti 4-5x . Több embert ismerek, akik 2-4 hónap alatt lefogytak. combra fenékre edzéshez menj konditerembe, de ha otthon szeretnéd, szerezz be Rubint Réka cd-t vagy internetről keresgélj.
2013. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!