Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl széles a bugyi feletti...

Túl széles a bugyi feletti rész. Valaki, egy jó ötlet?

Figyelt kérdés

Valaki tud valami jó módszert? Szép, körte alakom lenne, kicsit husis, de a bugyi feletti rész nagyon széles.... Ezért szörnyen rosszul állnak a fürdőruhák.

SEGÍTSÉG! :(


2013. máj. 9. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vannak sportok amik valahogy senkinek sem valók, de azért látványosak és sokan szeretik csinálni.


Cukormentes csoki? Csokis bacon? Nem lenne baj a finom kajákkal.

Baj a szegénységgel van és a berögzült hülyeségekkel. Amikor valakinek egy nap van jócskán több mint 1000 forintja élelmiszerre, úgyis elkölti.. Úgyis egész jó kajákat enne.. de kényszeresen lisztezni és cukrozni, tejezni kell mindent. Holott már ugyan ezek az ízvilágok is elérhetők azoknak akik igénylik.


Csak aki szegény.. aki szegény, az meg nem engedheti meg magának a cukor-lisztevés luxusát, mert nem lesz pénze a gyógyszerekre (hiszen elvileg szegény..).

Ehhez képest..

2013. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

@TaplalkozasHarcmuves


Te IQ szegény ember. Azért esznek a fiatalok lisztet,cukrot meg ilyen ételeket először is: Erre lettünk szocializálódva igaz ezt ellehet hagyni nem mentség. Másrészt az ételek 80%-át ez alkotja.


A pénz kérdéshez viszont neked semmi közöd, mindenkinek legyen már meg ez a kis saját titka, hogy mennyi a fizetése és abból mennyit költ erre-arra. Igazán bunkó a stílusod, kíváncsi vagyok, hogy a való életben, hogy bánsz az emberekkel. Az internet mögött ellehet bújni :)



De visszatérve a témához, ehetsz akár mekdonálc termékeket a lényeg a mozgás. Én a gyógytestnevelést ajánlom, mert sok benne az olyan gyakorlat ami a bugyi feletti kis zsír réteget eltünteti és nem csak a gerincedet rakja helyre. :) Nekem is a gyógytestneveléssel sikerült pár centit eltüntetni. (1 hónapig heti 2x jártam 1,5 ó.)

2013. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Erre lettünk szocializálódva"


Nem kifogás. Rossz szokásokon változtatni kell.. akkor az elhízáshoz is szocializálódva vannak, ne panaszkodjanak. És ne menjenek szívgyógyszerért a patikába, mert az ÉN TB-m nem arra van, hogy az elkerülhető betegségeiket támogassa..


"Másrészt az ételek 80%-át ez alkotja. "

Téves. Azok nem ételek. Azok csak gyomor kitöltők, étel ami tápanyagokat tartalmaz. A gabonákat nem kell tápanyagforrásoknak tekinteni, a nyomokban gabonát tartalmazó ételeket (pl. leves rántással) szimplán gluténszennyezett ételnek lehet tekinteni.


"Az internet mögött ellehet bújni :)"


Számít ez?


"ehetsz akár mekdonálc termékeket a lényeg a mozgás. Én a gyógytestnevelést ajánlom, mert sok benne az olyan gyakorlat ami a bugyi feletti kis zsír réteget eltünteti "


Kamu. A gyógytornák jók, Jóga, Qigong.. Sárkánypalota, Ín-izom-velő torna.. harcművészeknek is megfelelők. De nincs zsírégető edzés, nincs helyi zsírégetés. Olyan gyakorlatok vannak, amik segítik a hormonrendszerünk megfelelő működését, így az egészséges fogyást is támogatják de.. ezek nem kis hagyományos erősítő gyakorlatok.


"gyógytestneveléssel sikerült pár centit eltüntetni."


Ez azért van mert lanyha elhanyagolt izmok egy kis tónust kaptak az edzéstől, és jobb tartást adtak. A zsír ugyan úgy ott van, csak kevésbé néz ki sz.arul.


Fogyás táplálkozás kérdése, 80%-ban.


IQ szegénység kilőve, talált, süllyedt. Egyébként miért lennék bunkó? Rohadt sokat segítek, és nem írok olyan hülyeségeket hogy valami gyógytorna eltünteti a zsírt.

2013. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Te komolyan szeretet hiányos lehetsz. Még, hogy a TB-d nem arra van. Szerintem az Ő szülei is ugyanúgy fizetik a TB-t és mikor Te már vén leszel, majd ő fogja támogatni a gyógyszereidet. Az előző generáció viszont a TE gyógyszereidet fizette. Szóval felejtsük el, hogy kinek a pénze. A segítő ember meg nem ordenáré stílusban adja elő a dolgokat. Így semmit sem lehet eladni. Te megvennél egy ingatlanostól egy házat akitől bármi kérdést felteszel akkor felsőbbrendűként válaszol? Nem hiszem. Mellesleg a tartásommal nem volt probléma nem azért jártam gyógytornára, egy nagyon jó barátnőmet kísértem el aki nem tudta egyedül elkezdeni.
2013. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
És igen mindent amit leírtam kamu, mert neked nem tetszik, hogy én így lettem pár centivel vékonyabb. igenigenigenigen. Mert csak az jó amit te ajánlasz. Talán étkezési tanácsadó lennél? Én nem járnék hozzád az biztos. :)
2013. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"az Ő szülei is ugyanúgy fizetik a TB-t és mikor Te már vén leszel, majd ő fogja támogatni a gyógyszereidet."


És ez ok arra, hogy beteggé egye magát? Nem csak ő, ez társadalmi probléma. Nem ő a lényeg. Hanem ti, a többiek, mindenki. Nekem nem kellenek gyógyszerek, amikor egy átlagos magyar egyszerre több mint 3-4 gyógyszer szed, azok szív-érrendszeri betegségekre valók, koleszterint csökkentenek.. f@.szságok. Nekem nyilván nem kellenek krónikus betegségekre gyógyszerek majd 80 éves koromban sem. Egyrészt mert nem segítenek, másrészt mert én fontosnak tartom, hogy elkerüljem ezeket a betegségeket.


"Te komolyan szeretet hiányos lehetsz."

Hmm?


"Talán étkezési tanácsadó lennél? Én nem járnék hozzád az biztos. :)"


És ez vajon melyikünknek rossz, Neked vagy nekem?

Figyelmedbe ajánlom, hogy nekem tökéletesen mindegy végső soron mit csinálsz. Legfeljebb ajánlhatom, hogyan csináld jobban, hogy ne gyógyszerek mellett köss ki. Mert olyan erősen igyekszel kivívni a jóindulatomat, hogy nagyon szívesen segítenék..

2013. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!