Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen fogyózni jó ötlet?...

14 évesen fogyózni jó ötlet? (Gyümölcs, zöldség)

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Fogyózni szeretnék mert egy kicsit kövér vagyok, van rajtam kb 10 kiló felesleg. Holnaptól kezdve 1 hétig csak gyümölcsöt és zöldségeket fogo enni. Fogok ettől fogyni? Vagy tovább kéne csinálnom mondjuk 1 hónapig?
2013. máj. 4. 18:03
 1/4 anonim válasza:
Egészítsük ki azzal, hogy este 6-7 után ne nagyon egyél, de ehetsz mást is nem csak zöldséget, gyümölcsöt, kerüld a liszt tartalmú ételeket,vöröshúst is csak ritkán fogyassz, az anyagcseréd ezzel némileg felgyorsul, de ez nem egy hét leforgása alatt fog lezajlani, hanem néhány hónap. Kitartás!
2013. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha csak zöldséget és gyümölcsöt eszel az nem jó. Semmi fehérje, leépülnek az izmaid...csináld inkább valahogy így:

Reggeli: tojás, rántotta, tükörtojás, amit akarsz

Tízórai: lehet teljes kiőrlésű szendvics, vagy egy banán vagy egy alma

Ebéd: csirkemell+saláta+rizs

Uzsonna: én abonettet szoktam enni, vagy eper-alma-banán-dió+natúr joghurt

Vacsora: ehetsz salátát paradicsomból, uborkából, salátából, stb, amihez kedved van, vagy mondjuk túrót keverj ki natúr joghurttal, tehetsz bele 1/3ad csomag vaníliás cukrot. Mellé meg ehetsz pár szem epret


Én így csinálom. Amúgy mit sportolsz? Milyen magas vagy? Ha bármi kérdésed van írj..:D

2013. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha tényleg komolyan veszed a diétát akkor az epret és barackot mellőzd.
2013. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az eperben kevés a kalória:)
2013. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!