Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok adni pár tippet,...

Tudnátok adni pár tippet, hogy sikerüljön a diétám/életstílus váltásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem sokára 14 éves leszek, már 2 hét se kell hozzá. 159 centiméter, és 64 kilogramm vagyok. Októberben kezdtem egy diétát, vagy hogyan nevezzem. Akkor még 72 kiló voltam, és december második hetén hagytam abba az egészet, nem volt kedvem. Azóta vagyok 64 kiló, ezt szépen is tartom. Csak azóta nem nagyon sportoltam, semmi mozgás, csak a tesi óra.. Újra elszeretném kezdeni, hogy a nyáron boldog legyek, az utolsó évem ebben a suliban jól sikerüljön.

Pár tippre lenne szükségem, hogy mit egyek, mit ne egyek, a sportolással kapcsolatban, és egy kis motiváció se ártana.

Köszönöm szépen!! Lassan 14/L


2013. máj. 6. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
motiváció kell? én a tükröt ajánlom, nekem bevált. Valamint az ilyen before-after képeket nézegettem, és elhatároztam, hogy én is meg tudom csinálni !! :D
2013. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek is nem szabad éhezni, ne ess át a ló másik oldalára, szép fokozatosan, így is nagyon szép eredményt értél már el. 14 évesen még biztos fogsz nőni pár cm-ert.

A sok kenyeret, péksüteményeket, chipset, csokit, energiaitalt-üdítőket-még a light-et is hagyd el, sima víz vagy tea de az cukor nélkül. Fontos, hogy ne egyél zsíros ételeket, párolás, főzés, grillen való hús sütés, krumplit se olajban süssétek, hane sütőben vagy főzve tűzhelyen. Most jön a sok zöldség, válasz kedvedre. Gyümölcsöknek is lassan jön a szezonja. Tejtermékből az alacsony zsírtartalmút vegyétek, nem is drágább. Cukros müzli helyett natur zabpehely, ezen tudtok spórolni és marad zöldségre is pénz. Halak még jók, csak azok sajnos húzós árban vannak. Nasit ha kívánsz egy-két kocka étcsoki, túró mézzel, kókuszreszelékkel, pár szem olajos mag, aszalt szilva jó választás.

2013. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan, levelezhetünk, ha elfogy a motivációd a napok/hetek során segíthetek. :)
2013. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!