Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni és erre...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Szeretnék fogyni és erre kitaláltam az aerobic-ot. Tudnátok ajánlani valami jót ami mindent megmozgat (pl Norbi. ) és ha kipróbáltátok hatásos e?

Figyelt kérdés
fogyni,feszesíteni és formálni szeretnék.
2013. máj. 2. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem Te találtad ki az aerobicot.


2. Ha fogyni szeretnél, akkor valamilyen szénhidrát csökkentett szálkásító táplálkozást követsz. Mellette talán jópofa mókázás lesz az aerobic.

Bár nőként nem értem miért nem fakéssel a kezedben vagdalkozol, hogy felkészülj a jövőre és a lehető legkevésbé tudjanak majd megerőszakolni.. De biztos hasznos valamiért az aerobic..

2013. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Shaun T, Jillian Michaels
2013. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. nem úgy értettem okoska hogy én találtam fel -.-" és ha ilyen nagyon jó dolgokat írsz alapból a gyakorira szerintem ne lépjél be mert nem kíváncsi rá senki.

A másodiknak köszönöm

2013. máj. 3. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam a kérdésedre, sajnálom ha ez zavar. Az 1. pont nyilván vicc volt, ettől függetlenül vagy elkezdesz odafigyelni az étkezésedre, vagy esélyed nem lesz fogyni ugribugritól függetlenül :(

Ezt vedd talán figyelembe.

2013. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

És edzés ajánlatot is adtam, bár lehet nem fogalmaztam eléggé egyszerűen. Otthoni kis arobic tornával, ugribugrival kicsit átmozgatod magad. Jó..


Ha elmennél egy Kali késharc edzésre, valóban erősödnél, komoly szinten mozognál ÉS még önvédelmet is tanulnál. Ezért már van értelme leizzadni, egy kis arobicért nem biztos.

2013. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia,

A diéta mindenképp a legfontosabb! Tapasztalatból írom, hogy hihetetlen változást produkál.

Torna pl. Béres Alexandra, rengeteg dvd-je van, 'új kihívás' elég strapás, de mind nagyon jó, ráadásul jó 'vele' tornázni.

Rubint Réka, Norbi is biztos jó, engem kicsit idegesítenek gyakorlat közben, hogy RR nem mindig csinálja a feladatot hanem csak mondja, a stílusa sem passzol hozzám, az alatta szóló tüc-tüc zenét pedig nem szeretem, de nem 20 éves vagyok, mint ahogy feltételezem Te.

Sok sikert, és mindenképp az étkezéssel kezd!

2013. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy az étkezés is számít és mellette gondoltam ezt.köszönöm
2013. máj. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!