Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen köretet esztek, mit...

Milyen köretet esztek, mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

a hússal nincs gond, de köretnek mit egyek?

Krumpli, rizs, tészta száműzve, de akkor mi marad?

Barna rizs és állandó saláta?



2013. ápr. 19. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
grillezett zöldségek, borsópüré, párolt káposzta
2013. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én fagyasztott zöldségkeverékeket szoktam venni, mindnek más az összetétele, így kicsit változatosabb. Meg most a hummust próbáltam ki, az tetszik.

Illetve olyat is szoktam néha, hogy laurapan kenyérből egy vagy két szeletet megpirítok, csíkokra vágom és kicsi margarinnal megkenem. Nem tökéletes, de finom. Ja, a korpovit is, csak mértékkel kell enni, mert könnyen megcsömörlik az ember tőle.

2013. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
párolt zöldség, durumtészta, barna rizs, árpa, főtt krumpli, főzelékek, köles, bulgur
2013. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Káposzta, brokkoli, karfiol,... a zöldségek végtelen sora.
2013. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak nyers, vagy főtt zöldségeket eszem, de majonézzel, tejföllel szoktam néha kombinálni. Az ilyen úri huncutságok, mint az árpa, meg zab, meg ilyen marhaságok, távol állnak tőlem.
2013. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasonlóakat mint az előzőek.

Pl,vajban megforgatott kukorica,nyers saláta,párolt illetve grillezett zöldségek,havi egyszer köles :)

2013. ápr. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én imádom a párolt brokkolit. Ha nincs párolód (most a tescoban ha matricákat gyűjtesz, kétezerpárszáz ft egy gyönyörű üveg pároló!) akkor tésztaszűrőbe tedd a brokkolit vagy karfiolt, és azzal tudod forró víz fölé tenni, fedővel meg letakarni. De zöldbabot is szoktam így csinálni, meg bébirépát is.


Aki vajas kukoricát eszik, az ehet akár tésztát is, ugyanott van.

2013. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Úgyúgy... brokkoli, karfiol, répa, retek, paradicsom, paprika, saláta, annyiféle zöldség van :)
2013. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a brokkolit és a karfiolt úgy csinálom, hogy kevés olajon kevés vízzel megpárolom. 15 perc alatt kész!
2013. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pl. a zeller karikára vágva kevés olajon megpárolva. Kiváló halak köreteként.
2013. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!