Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1zsömle 1 csirkemell sonka...

1zsömle 1 csirkemell sonka uborka 1natúr medvesajt < ez sok reggelire?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
rengeteg... főleg a zsömle
2013. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem bocsánat
2013. ápr. 15. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
a zsömlét és a sajtot felejtsd el.
2013. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és akkor magába egye a sonkát meg az uborkát? mivel lakik jól? a zsömle nem olyan veszélyes, főleg reggel, akkor még lemozgod... a sajt tényleg nem valami hasznos.
2013. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát a sima gondolom fehér zsemle helyett egyen magos kkiflit rozs kiflit vagy barna kenyeret... a fehérkenyér zsömle a legrosszabb a péktermékek közül a péksütik után.
2013. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan 1 db kiflit, vagy zsömlét reggelire, nem fogsz kevesebbet fogyni, mintha nem ennéd. Tudom ajánlani a teljes kiőrlésű ill. rozslisztből készült termékeket. Én is minden reggel eszem 1 kiflit felvágottal, zöldséggel, vagy tudom ajánlani még a zabkását reggelire. November óta 20 kgot fogytam (de a nap többi részében kerüld a magas szénhidráttartalmú ételeket!
2013. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van medve light sajt azt hiszem 28 kcal egy db,zsömle helyett rozskifli vagy zsömle ajánlott reggelire a többi szinte 0 kcal (sonka,ubi)
2013. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Régebben az orvosom azt mondta, hogy napi két zsömle megengedett. Úgyhogy ez jó reggelire, ugyanennyi ebéd, vacsora víz!

Szépen le is fogytam ezzel. Amikor abbahagytam, úgymond el kezdtem enni, vissza is jöttek a kilók, úgyhogy megint két zsemle a napi kaja.

2013. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is fogyasztok zsemlét,mégis fogytam 15kg eddig,viszont én kcal számolok,tehát az is közrejátszik...
2013. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez sok, akkor már csak a nem evés marad.
2013. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!