Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hipnózissal lehet fogyni?

Henning Mária kérdése:

Hipnózissal lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Kenneth S. Bowers Hipnózisról szóló könyajánlóban olvastam, hogy a hipnózis fogyásra is jó.Vajon mennyire lehet hatékony?

2013. ápr. 15. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de sokkal biztosabb, ha ésszerű fogyókúrába kezdesz. Még pénzed is marad.
2013. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze én mindig hipnózissal fogyok, bár tegnap délelőtt annyira meghíztam hogy kénytelen voltam esőtáncot is járni.
2013. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
XD
2013. ápr. 15. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Időutazással mégjobban...
2013. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miket ki nem találnak a pénzért

miket el nem hisznek a lustaság miatt

2013. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném kipróbálni ezt a módszert, csak kiváncsi voltam,hogy igaz-e.Ezek szerint nem :D
2013. ápr. 17. 16:45
 7/7 anonim válasza:

Látszik, hogy sok "jóindulatú" ember van, akinek abszolút fogalma sincs a hipnózisról. Csak akkor az nem válaszoljon!


A hipnózis alkalmazása fogyási célra nem azt jelenti, hogy meghipnotizálnak, aztán úgy fogysz, hogy fekszel a kanapén és csokit eszel táblaszámra, és nem kell csinálnod semmit!


A hipnózis segíthet feltárni a túlzott evés vagy ételfüggőség lelki okait. (Pl. nemi visszaélések áldozatainál gyakran előfordul, hogy méretes hájat növesztenek maguk köré, hogy megvédjék magukat a férfiaktól. De lehet bármi más is, ami miatt az ember evéssel és hájjal "kompenzálja" magát.)


Ha az ok megvan, akkor azon több-kevesebb munkával lehet segíteni. Így az ember könnyebben le tud mondani a káros evési szokásairól. A hipnózis segíthet motivációt adni a mozgásra, arra, hogy be tudj tartani egy egészségesebb étrendet, mértéket tudj tartani az adagokban, hogy ne akard hájjal távol tartani magadtól az embereket, stb. stb.


Ami gondolatot mély tudatállapotban az elmédbe plántálsz, az megvalósulásra törekszik. Az agyad aszerint fog cselekedni. Ha hipnózisban (vagy önhipnózisban) elképzeled, hogy egészségesen étkezel, mozogsz, ez könnyen megy, élvezed, és ennek végeredményeként látod magad karcsún, egészségesen annak minden előnyével, az igen is segít abban, hogy ez megvalósuljon a mindennapokban is.

2014. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!