Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik sokat fogytak, ti is...

Akik sokat fogytak, ti is megkaptátok a családotoktól, barátoktól, ismerősöktől, hogy betegek/anorexiásak vagytok, kórházban fogtok kikötni és hízzatok vissza?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt elviselni, ill. a változást elfogadtatni a -sajnos egyáltalán nem toleráns- k9rnyezettel?
2013. ápr. 13. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
betegnek és anorexiásnak általában beteg és anorexiás embereket szoktak nézni, csak a beteg és anorexiás nem tudja, hogy ő beteg és anorexiás :) Szóval ha 45 kiló vagy, akkor érdemes lenne elgondolkodni. Ha a súlyod jó, akkor meg sportolni kell és egészségesen étkezni, és nem foglalkozni mások véleményével.
2013. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez azért vagy tényleg marha sokat kell fogyni (és ezzel valóban túllőni a célon),

vagy egy olyan környezet, ahol mindenki elhízott és így nem látják reálisan az arányokat.


Én pont annyit fogytam, amennyit kell és nem kaptam egy ilyen megjegyzést sem.

2013. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb. normális súlyú vagyok (fogyás nélkül) és a kissé elhízott családom állandóan gebéz, de igazából nem gondolják komolyan.
2013. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz, hogy csak 6-7 kiló felesleg volt rajtam.
2013. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálam teljesen ugyanez a helyzet, és nagyon nehezen viselem el! Anyukám még azt is mondja, hogy mióta fogyózom, romlott a közérzetem, idegesebb és elfásult vagyok, de ha állandóan ezt szajkózza, és vágja a fejeket az ételeimhez, amiket készítek magamnak, már hogyne ne lennék ideges? :) Apa meg csak kinevet, amikor répát pucolok például, de ő legalább nem szól bele :) Próbálok már nem reagálni semmit ezekre a dolgokra, még sem tehetik azt meg, hogy letuszkolják a kaját a torkomon. De ez a meg nem értettség nagyon rosszul esik, az tény.
2013. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

ilyesmit ok nélkül nem mondanak.

a családnak látnia kell,ha nem vakok,hogy eszed a húsokat 3 óránként,edzel az izmaid az egész tested kontúrosabb,az erőszinted növekedik,energikusabb vagy,szebb a tartásod.


uh leginkább abból van gond,ha van ilyen esetekben hogy-egész nap eszel és én nem szponzorálok ennyi húst,tojást,zöldséget,vedd meg magadnak-meg egész nap az edzésen jár az eszed stb.

2013. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, midnenki dícsér, hogy jól nézek ki, ügyes vaygok. Igaz, egy abrátnőmnek ezt mondják, mint neked, de ő 160 cm és 42 kiló lett... El lehet gondolkozni. lehet nem véletlenül mondják.

Mutass képet

2013. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly depressziós voltam (hagy ne soroljam miért) rengeteget fogytam. Kb. 10 kilót (amúgy sem voltam valami húsis darab) szóval az 55 kilómból szépen lett 45 kg a 160 cm-hez. Na én is szépen megkaptam a családtól. Orvoshoz is akartak vinni ha engedtem volna. (Magamnak elintéztem szimplán egy pszichológusra volt szükségem)
2013. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!