Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legdiétásabban...

Hogyan tudnék a legdiétásabban lasagnet készíteni?

Figyelt kérdés
már 3 hete fogyózom, valami olyan recept kellene amitől a család nem fut ki a világból de azért én is tudok enni belőle.

2013. ápr. 10. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Káposztát teszel a húsrétegek közé.


Felejtsd el a diétás tészta ételt, az önámítás többet árt mint egy lisztes étkezés (amitől olyan sok bajotok még nem lesz, 1 alkalommal).

2013. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

csirkéből vagy pulykából csinálod

olaj nélkül sütöd le a húst

cukrozatlan paradicsomszószt vagy sima paradicsomot használsz

fűszerek nem osztanak, nem szoroznak

besamelt kihagyod

durum tészta

zsírszegény sajt


mérd le a hozzávalókat grammpontos mérlegen, számold a kalóriát, így tudod, mennyit ehetsz belőle

Ha nagyon fanatikus vagy, akkor a készételből kikotrod magadnak a tésztát, s azt meghagyod.

Egyébként nem elefántadagban a durum tészta sem öl, és nem akasztja meg a fogyókúrádat.

2013. ápr. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

A lasagne nem a benne lévő hús miatt nem fogyókúrás, hanem a tészta miatt. (akár durum, akár nem)

Legfeljebb te csak 1-2 villával eszel belőle, de káposztával pl. az már nem lasagne.

2013. ápr. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet szénhidrát csökkentett tésztákat kapni, bár azt nem tudom, hogy van-e lasagne tészta is....tescoban láttam orsó, spagetti, széles metélt, fodros metélt...én ezeket láttam.
2013. ápr. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) csak 1 kockát szándékozok enni belőle, nem olyan véresen kemény a fogyókúrám és edzek is mellette :)
2013. ápr. 11. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!