Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm/85 kg. Sport nélkül...

173 cm/85 kg. Sport nélkül (egészségügyileg alkalmatlan vagyok rá), hogyan tudnék 65 kg-re lefogyni? 20/L

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kalóriaszámlálást javasolnám, mivel nem tudsz sportolni fontos, hogy lassan fogyj, hogy a bőrőd ne ereszkedjen meg és a lassú fogyásra a kalóriaszámlálás a legjobb módszer www.kaloriabazis.hu

itt beírod, hogy hetente mennyit szeretnék fogyni és kiszámolja napi hány kcalt kell fogyasztanod, illetve nyomon tudod követni mit ettél meg.

2013. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ágyhoz vagy kötve?


Mert a gyaloglás is bőven megtenné.

Napi 1 óra.


A kalóriabázis oldal előtt inkább ezt tanulmányozd:

[link]


Sokan ott rontják ugyanis el, hogy irreálisan magas heti fogyásértéket állítanak be, amihez lehetetlenül alacsony "napi megengedett" kalóriaértéket ad ki a gép, és természetesen nem olvassák el a kisbetűt, ami arról szól, hogy ezt nagyon nem kellene...

Az orvoslexikonon legalább pirossal van a figyelmeztetés.

2013. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alkalmatlan vagy gyógytornák végzésére, Jóga, Qigong, Taichi gyakorláshoz?


Akkor is mozogni kell, ha jól eszel.


Zöldség és húsfogyasztással, mérsékelt gyümölcsfogyasztással, semmi lisztes, cukros, tejes étellel fogyni fogsz, de kell mozogni. Csak te rá vagy szorítva a sportolás helyett az egészséges testgyakorlásra, bár nem tudhatjuk mi a problémád, így tévedhetek én is.

2013. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudhatjátok milyen egészségügyi problémája van, nem kizárt hogy tényleg ágyhoz van kötve.. sose tudhatjátok..


én is a kalóriaszámolást javaslom egyébként.. sok sikert! :)

2013. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!