Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Miért mutat...

Ez hogy lehet? Miért mutat többet a mérleg?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban nem mértem magam,de nem is tartottam fontosnak, mert én is és mások is látták, hogy jobban nézek ki..

Ma reggel kíváncsiságból megmértem magam,erre 2,5 kgal többet mutatott a mérleg... Fogalmam sincs mitől..


2013. ápr. 4. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például mert izmosodtál. Ha zsírból fogysz és közben izmosodsz is, akkor a súlyod nagyobb lesz, de az alakod vékonyabb. Ez csak jót jelent :) Jó lenne, ha testzsírszázalékot is tudnál mérni, igazából az a fontos. Ha más nincs, akkor mérd meg a hasad, combod stb. kerületét, és azt jegyezd fel, ha csökken, akkor jó - de ez csak becslés, nem annyira megbízható.
2013. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

" Fogalmam sincs mitől.. "


-híztál drága,

a súlygyarapodást hívják hízásnak,és most nálad is ez történt,

2013. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 schocko ***** válasza:
Alászorult valami, vegyél új mérleget :)...
2013. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert az izom nehezebb, mint a zsír.
2013. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Második kommentelő: nagyon butácska vagy:)
2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de szinte kizárt ha nem testépítő hogy 2,5 kg izmot szedett fel 2 hónap alatt, sőt többet, mert ugye elvileg közben meg zsírból fogyott. Amúgy 2,5 kg kb semmi. Lehet visszatartott víz, meg egy kiadós sz@rás.
2013. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!