Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már le valaki úgy...

Fogyott már le valaki úgy hogy mindent evett csak mértékkel?

Figyelt kérdés
Minden ismerősőm, aki mindent eszik csak mértékkel vékony, és izmos(!!). Például egyik barátnőm eszik reggelire egy tojást(sárgája is) teljes kiőrlésű kenyérrel és paradicsommal, majd ebédre tésztát, estére is tésztát, étkezések között pedig ha megéhezik müzliszelet, vagy valami kis édesség, és nem ilyen zsírosan vékony hanem izmos a hasa karja... Beválhat ez nekem is?
2013. márc. 31. 21:15
 1/5 anonim válasza:
Nekem sokáig gondom volt a súlyommal.Aztán úgy 12-13 éves koromban elhatároztam, hogy valami módon lefogyok.Sok mindent kipróbáltam. De hamar rájöttem, hogy míg az ételeken változtatgattam nem változott semmi, és amint nekiálltam sportolni (futás,lovaglás,biciklizés,úszás)azonnal látszott a változás. Pár hét alatt olyan alakom lett,amilyenről álmodtam :).. A sport a legjobb fogyókúra, és mellette annyit eszik és azt am ember amennyit csak akar :D..nekem a sport segített :)
2013. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze. Ennek lényege, hogy kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amit elégetsz, így lefogsz, tök mindegy, mit. Ha közben sportolsz is, izmosabb is leszel.

Egyébként, ha egészséges étrendről van szó, szerintem ez a leges-legjobb módja a fogyásnak. :)

2013. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De így a zsírt is "lepucolhatom"? Vagy csak vékony leszek, de zsíros?
2013. márc. 31. 22:11
 4/5 poiu ***** válasza:
Van akinek ez működik, van, akinek nem. Általában: aki már túlsúlyos, annak nem működik, pont ezért hízott meg.
2013. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem 20kg-ot fogytam eddig így ;):))
2013. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!