Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra vörös teával,...

Cukikutyus kérdése:

Fogyókúra vörös teával, próbáltátok?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam az ötletet egy ismerősömtől,ő is jól lefogyott tőle,én kb.6 napja iszom,és már nálam is kezd működni.Csökkenti az édesség iránti vágyat,ami nálam fontos tényező,mert én elég sok süteményt eszek! Nekem úgy tűnik használni fog,nektek mi a tapasztalat?

2013. márc. 23. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Csökkenti az édesség iránti vágyad... És a kenyér iránti vágyadat is? A tej iránti vágyaddal mi a helyzet?


Normálisan kell enni, tök szuper hogy valamilyen módon úgy érzed, hogy éppen a rooibos bokor főzete nálad az édesség iránti vágyat csökkenti.. de akkor is el kellene kezdeni normálisan enni.. ha eredményt is akarsz. Mellette a teázás mehet, természetesen.

2013. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A vörös teás terápiát nem szabad tovább végezned 5 napnál, ugyanis ez proteinszegény és alacsony vastartalmú diétát is jelen!

Ezt figyelembe veszed?

2013. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az elsőnek: tej iránti vágyam egyáltalán nincs,max. a kávéhoz iszok reggelente.

Ki mondta,hogy nem élek normálisan? Esetleg nyomoztattál utánam? Én a vörös teáról kérdeztem,nem pedig a más egyéb életmódra vonatkozó dolgokról.

Másodiknak:

Mi van,ha több,mint 5 napig iszok vörös teát? Napi egy csészével iszom,nem liter számra! :/

2013. márc. 24. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell arra, hogy mellette nem szabad húst, zsíros cuccokat, tejtermékeket fogyasztani.
2013. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jézusom.. Mintha valami mágus szekta lennél.. nem, nem nyomoztattam utánad. Ismerem mitől zsírosak az emberek, annyira kellene figyelned, hogy tej, édességek és kenyérfélék helyett húst és zöldségeket egyél.


Ehelyett teázol. Teázni is kell, de mellette normálisan enni. Ha normálisan ettél eddig, akkor most nem fogyókúrázol.. ugyebár. Ennyi a nagy nyomozásom.

2013. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ohh,de én egy szóval sem írtam,hogy nem eszek zöldségeket,gyümölcsöket,úgyhogy rossz nyomon haladsz...

majdhogynem vegetáriánus vagyok,csak a süti a gyenge pontom.

De amúgy elárulom,hogy abbahagytam a dohányzást,emiatt híztam,nem a féktelen zabálástól:) nem 30 kilót akarok leadni,csak formába hozni magam...ennyi!

De azért kösz az ötletet!

2013. márc. 24. 22:04
 7/9 A kérdező kommentje:
4/6,köszi,nem is nagyon fogyasztok nehéz ételeket,mert azoktól kapásból hasmenésem lesz,egyedül a sütemény,amiből sokat meg tudok enni,főleg,amióta letettem a cigit,valószínűleg ezzel pótolom a hiányosságot! :)
2013. márc. 24. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sem a cigi, sem a cigi elhagyása nem "hizlal". A hízás hormonális hátterét (magas vércukorszint/inzulinszint) KIZÁRÓLAG magas keményítő vagy cukortartalmú ételekkel illetve tejtermékekkel tudod elérni. Illetve pajzsmirigy alulműködést gabona fehérjék, gyógyszerek is okozhatnak..


Majdnem vega vagy. Fantasztikus, mivel állati eredetű táplálékok közül kizárólag a tejtermékek tudnak zsírosodást okozni az emberben, de növényi táplálékok közül... óóóó... amiket olyan rohadt jónak, egészségesnek vagy könnyen emészthetőnek tartanak, a burgonya, müzli, gabonák, nagy mennyiségben pedig még a gyümölcsök is a hájasodás legjobb megalapozói. Lehet a cigi lerakására fogni, de ha húst és zöldséget ennél, nem lenne hízás. Mindezt azért írom, hogy ne lepődj meg, amikor a mostani étkezésed mellett a teától nem fogsz fogyni.


A rooibosnál 100x drágább és komolyabb fogyiipari termékek vannak, olyan marketinggel hogy az ember már el is hinné, hogy hülye aki nem rendel ilyen meg olyan fogyiszert, de hát azok sem működnek mert ilyenek valójában nem léteznek. Na akkor majd pont a vörös tea lesz a fogyás kulcsa. Vagy esetleg a bagózás? :)

2013. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na,igen,ez már nem az első leszokásom a bagóról,minden alkalommal híztam,miután leraktam,és a visszaszokásnál drasztikusan visszaesett a súlyom. A cigi elhagyásánál mindig megnövekszik az édesség iránti vágyam,és fáradékonyabb leszek,nem tudom lemozogni a kaját,szerintem ezek a tényezők okozzák a hízást.

De most abban a helyzetben vagyok,hogy nem akarok visszaszokni,mert nem is ízlik már a cigi,ígyhát más megoldás kell.

A fene tudja már,hogy mi a jó módszer. Gondolom,mindenkinek más,szervezettől függően.

Fogyasztó tablettát többé soha,próbáltam káposztaleves kapszulát,de híztam tőle,próbáltam kristálygomba italt,attól is híztam,zsírégetőt is szedtem(azt még régebben) attól is híztam...nekem minden csak árt,ami másoknak használ.

A vércukor és koleszterin szintem nemhogy jó,de még kissé alacsony is :)

Ebből kifolyólag gondoltam azt,hogy vörös teázok.Egyik ismerősöm sokat fogyott tőle,és ő is B vércsoportú,Kos csillagjegyű,mint én...hátha ez is számít valamit :/

2013. márc. 25. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!