Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek gyorsan lefogyni...

Szeretnek gyorsan lefogyni mit egyek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
165 centi vagyok es sajnos 68 kilo szeptember ota 10 kilot hiztam szeretnek nyarig lefogyni.

2013. márc. 9. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Na látod! A hízásod szeptember óta fokozatosan, hónapok alatt ment végbe, de te "gyorsan" akarsz megszabadulni a többletsúlytól. Ne tedd, mert elindítasz egy olyan jojóeffektust, amiből soha nem keveredsz ki.

Szép nyugiban, heti 0,5 kg fogyással, türelemmel eléred a célod, a tartós súlycsökkentést.

2013. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt de en akar egy het alatt tudok hizni 2-3 kilot is ilyen a genetikam az egesz csaladom gyorsan hizik. De ha elkezdek fogyokurazni meg ithon valami gyakorlatokat csinalok akkor tudok fogyni is gyorsan tavaly pl:egy honap allat lement majdnem 6 kilo ez biztos azert van mert fiatal vagyok es a szervezetem gyorsan reagal.Igazabol csak valami otletett szeretnek
2013. márc. 9. 18:49
 3/5 anonim válasza:
küldesz privátba 1 képet?
2013. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
csak azért hogy tudjak jó módszert mondani .am itt nézheted meg hogy kövér vagy-e vagy nem: [link]
2013. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi ez elegjonak latszik
2013. márc. 9. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!